Як впоратися з пітливістю: жаркий сезон без незручних ситуацій

загрузка...

Як тільки настає жаркий сезон, і у жінок, і у чоловіків виникає одна і та ж проблема — підвищене потовиділення. Кола пахвами, неприємний запах — все це, зрозуміло, не дуже привабливо, однак, і з такою проблемою можна впоратися.

Гігієна та епіляція

Потовиділення — нормальний процес, який допомагає тілу регулювати свою температуру. Але неприємний запах — те, з чим досить важко змиритися навіть незважаючи на те, що це нормально. Проблема запаху в місцях потовиділення пов’язана з активним розмноженням бактерій, для яких теплі вологі зони — відмінна живильне середовище. Щоб скоротити виділення поту і впоратися з поганим ароматом, дуже важливо підтримувати бездоганну гігієну тіла. Одяг має бути чистим, а зону пахвових западин слід регулярно мити з милом, видаляючи волосся. Волоски — ще один момент, який привертає бактерії, які на них буквально гніздяться. Гладка чиста шкіра — запорука помірного потовиділення і скорочення кількості бактерій, для яких ця область стає вже непривабливою.

Натуральні матеріали

Іноді надмірне потіння тісно пов’язано з тим, що людина носить одяг, в якій йому дуже жарко. Синтетичні тканини, особливо не дуже якісні, не дають шкірі дихати, і тіло обливається потом. Натуральні матеріали сприяють нормальній теплорегуляції, тіло дихає і потовиділення зменшується. Льон і бавовна — самі відповідні матеріали для літа, шерсть — для холодної погоди.

Важливо пам’ятати, що темні кольори одягу притягують сонячні промені, тому на відкритому сонці влітку краще вибирати більш світлі варіанти.

Питна сода

Сода — відмінний засіб, що допомагає призупинити діяльність бактерій і уникнути підвищеного потіння. Порошком можна обробляти стопи, водою з додаванням соди змочувати пахвові западини, полегшуючи роботу дезодоранту.

Галун

Алюмінокаліевие галун — це натуральний мінерал, який є визнаним сильний антиперспирантом. Камінь або порошок залишає на шкірі тонкий шар солі, який не дозволяє розмножуватися бактеріям. Важливо, що він не блокує потовиділення, а бореться саме з неприємними його наслідками у вигляді запаху.

На сьогоднішній день можна використовувати як натуральний камінь або галун у вигляді порошку, так і готовий косметичний продукт, що представляє собою антиперспірант на основі цього компонента.

Класичні дезодоранти і антиперспіранти

Потрібно розрізняти властивості дезодорантів і антиперспірантів. Дезодоранти борються із запахом, маскуючи його. Вони не протистоять потовиділенню і навіть розмноженню бактерій. Це стосується будь-якого їх виду — стіки, спрея або кулькового засоби.

Антиперспіранти — кошти з легким ароматом, які допомагають уникнути підвищеного потовиділення, звужуючи пори і на час блокуючи діяльність потових залоз. Антиперспіранти стоять на рівень вище дезодорантів, відповідно, вони більш ефективні в боротьбі з потінням.

На замітку:

  • Відвар шавлії протистоїть підвищеному потовиділенню, але затримує воду в організмі.
  • У спеку потрібно пити теплі, а не крижані напої, тому що останні підстьобують організм ще більше розігріватися, виділяючи піт.
  • Кава, тютюн, алкоголь стимулюють потовиділення, особливо в спекотні дні.
  • Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

    Схожі статті:
    Попереднє з категорії:
    Запис опублікована в рубриці Краса й особиста гігієна. Додайте в закладки постійне посилання.