Як визначити стать дитини за датою зачаття?

Майбутнім батькам завжди, як можна швидше, хочеться дізнатися стать малюка. Але це можна зробити не тільки за допомогою УЗД, коли жінка вже вагітна, але й спрогнозувати стать дитини на момент зачаття. Існують два таких способи. Звичайно, вони не дають стовідсоткову гарантію, але спробувати варто. Але хоч би статі не народився ваш малюк нехай він росте здоровим і щасливим. А батьки в будь-якому випадку будуть раді появі дива на світло.

Можна визначити стать дитини за датою зачаття:

1. Пол малюка формується під час об’єднання яйцеклітини і сперматозоїда, розповсюджувачем гена, відповідального за стать є сперматозоїд, тому стать новонародженого повністю залежить від чоловіка. Сперматозоїд може мати два види хромосом: X носій і XY носій. Якщо яйцеклітина злилася зі сперматозоїдом X хромосоми, то народиться дівчинка, якщо XY хромосоми — хлопчик. Сперматозоїди з XY хромосомою мають велику швидкість, але термін життя їх в статевих шляхах жінки менше, ніж сперматозоїди з X хромосомою. У зв’язку з цим вчені визначили, що якщо ви хочете народити хлопчика, то зачаття має відбутися точно в день овуляції, тобто приблизно в середині менструального циклу жінки. А якщо плануєте дівчинку, то в будь-який інший день, окрім днів менструації.

2. За унікальному китайським календарем. Цьому календарем уже близько 700 років. Його оригінал зберігається в одному з наукових інститутів у місті Пекіні. У таблиці, наведеної нижче, у вертикальному стовпці знайдіть свій вік, а в горизонтальному місяць зачаття, ось так просто можна запланувати стать малюка. Якщо ви вже вагітні і у вас був регулярний менструальний цикл, ви теж можете на ранніх термінах дізнатися стать новонародженого. Труднощі можуть виникнути у тих жінок, у яких цикл нерегулярний.

Вік мами

Місяці

січня.

февр.

березня

квітня.

травня

червень

липня

авг.

сент.

окт.

груд.

дек.

18 років

ж

м

ж

м

м

м

м

м

м

м

м

м

19 років

м

ж

м

ж

м

м

м

м

м

ж

м

ж

20 років

ж

м

ж

м

м

м

м

м

м

ж

м

м

21 рік

м

ж

ж

ж

ж

ж

ж

ж

ж

ж

ж

ж

22 року

ж

м

м

д

м

ж

ж

м

ж

ж

ж

ж

23 року

м

м

ж

м

м

д

м

ж

м

м

м

ж

24 року

м

ж

м

м

ж

м

м

д

д

д

д

д

25 років

ж

м

м

ж

ж

м

ж

м

м

м

м

м

26 років

м

ж

м

ж

ж

м

ж

м

ж

ж

ж

ж

27 років

ж

м

ж

м

ж

ж

м

м

м

м

ж

м

28 років

м

ж

м

ж

ж

ж

м

м

м

м

ж

ж

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Вагітність і діти. Додайте в закладки постійне посилання.