Як викликати духа?

Духи — це надприродні істоти, у якого є воля, здатність взаємодіяти з матеріальним світом і різні паранормальні здібності. Багато людей цікавляться: як викликати духа любові? Як викликати духа бажань? Відповімо на це питання нижче.

Духи можуть бути невидимими або приймати будь вигляд. Зазвичай присутність духу виражається наявністю холодного подиху, таємничих звуків і запахів, а так само пересування предметів. Слово «дух» може позначати 2 поняття: дух людини, то є душа померлої людини, яка повернулася в матеріальний світ, і дух — надприродна сила природи. Наприклад, бувають духи стихій — води (русалка, водяний, ундина), вогню (фенікс, саламандра), повітря і землі. Так само духи населяють ліс у вигляді ельфів і фей. Духи населяють певні місця, особливо священні. Духи можуть з’являтися самі по собі або після їх виклику. Як можна викликати духу? Для цього зазвичай вдаються до допомоги медіума — людини, у якого розвинене ясновидіння та інші паранормальні здібності. Медіуму відомо, як викликати добрих духів і злих. Медіум — своєрідний провідник між потойбічним і матеріальним світом, він на час здає своє тіло в оренду духу і передає його послання з потойбічного світу. Тому медіум найбільш уразливий при проведенні спіритичного сеансу. Але навіть люди, які не є медіуми, при належній тренуванні можуть впоратися з цим завданням. Можна викликати будь-яких парфумів. Ви можете дізнатися, як викликати духа померлого та духа бажань, духу зла або духу людини, духів стихій-Елементали. Часто задають питання, як викликати духа Пушкіна? Як викликати духу людини, яка ще живий?

Навіщо викликають духів? Хтось хоче дізнатися майбутнє або отримати відомості про загробне життя, інші хочуть отримати інформацію від померлого — за яких обставин він загинув або де заховав свої заощадження. Є й такі, хто закликає духів з дозвільної цікавості. Такі витівки можуть закінчитися бідою — адже виклик духів це дуже небезпечне заняття, навіть для досвідчених практикуючих магів.

Як викликати духа? Правила проведення спіритичного сеансу

Спіритичний сеанс — це процес викликання духа і спілкування з ним. Традиційно духів викликають у нічний час. Як викликати духа днем? Точно також як і вночі. Перш ніж приступити до спіритичний сеанс, треба пам’ятати про техніку безпеки.

 • Захистіть себе від злих духів. Згідно з ученням великого мага і духовидця Алістера Кроулі найкращий захист від підступних привидів — духовна чистота. Люди, у яких є вади (жадання, страх, заздрість, корисливість, амбіції, обжерливість, наркоманія, пияцтво ітд.) Стають легкою здобиччю для злих духів. Ведіть спокійне життя, не бажайте і не робіть зла, звільніть свою душу від порочних бажань слави і влади, не нав’язуйте нікому свою волю, досягнете духовної гармонії. Якщо у вас немає цих якостей, залишається сподіватися тільки на амулети і захисні заклинання, але ці способи досить слабкі і не врятують вас від сильних духів.
 • Спіритичний сеанс краще проводити не одному, а групі людей не менше чотирьох чоловік. Було б чудово, якщо б один із викликають володів медіуміческімі здібностями. Він буде здійснювати зв’язок з духом. Учасники повинні зосередитися і багато разів повторити: «Дух такий-то прийди!» Перші питання, які слід задати: «Тут чи дух?», «Чи є у нього якісь прохання?», «Той чи він, за кого себе видає?», «Чи готовий він відповідати на запитання?»
 • Для розмови з духами можуть використовуватися різні пристосування. У європейській традиції для проведення спіритичного сеансу часто використовувався круглий картковий столик. Учасники сеансу сідали за столик, клали на нього долоні і концентрувалися на покликанні потойбічної сутності. Коли з’являвся дух, столик починав крутитися, гойдатися, ходити ходуном. Медіуми могли домовитися з духом про спеціальний коді: наприклад, якщо відповідь ТАК — стукни два рази, якщо НІ — то один.
 • Інший інструмент для спілкування з духами — спіритичні блюдце. Так само необхідна наявність магічного кола, на який нанесені букви і цифри. Учасники сеансу кладуть руки на попередньо підігріте блюдце, на якому намальована стрілка. Блюдце розташовується на спіритичний колі. Під час бесіди з духом, блюдце може обертатися, вказуючи на букви або навіть підніматися в повітря.
 • Спіритичний маятник. Процедура аналогічна попередньої, але замість блюдця використовується маятник. За підвіс маятника можуть триматися всі учасники, або ведучий медіум. В цьому випадку всі інші повинні триматися за руки.
 • Спіритична рулетка. Пізніше для спіритичних сеансів була придумана «чарівна рулетка». Вона представляє із себе коло з нанесеними літерами алфавіту і відповідями ТАК і НІ. Посередині прикріплюється легка стрілка, яка може вільно обертатися. Коли дух вступає в контакт, то стрілка не просто безладно крутитися, а вказує на конкретні слова.
 • планшетки. Це спеціальне пристосування для спіритизму, було винайдено в 1853 році. Воно являє собою тонку дерев’яну платівку у вигляді серця на 3 ніжках. До двох ніжок прикріплені коліщатка, а до третього грифель. Коли медіум встановлював зв’язок з духом, то його рука мимоволі виводила за допомогою планшетки букви, символи і малюнки, що посилаються з потойбічного світу. Сучасні медіуми воліють ментальну, а не фізичний зв’язок з духами.
 • В кінці сеансу потрібно подякувати духу і ввічливо попросити його піти.
 • Тепер ви знаєте, як викликати духа: виконуючого бажання, духу померлого або будь-якого іншого. Пам’ятайте, що магія це заняття небезпечне, тому перш ніж викликати духу, добре подумайте.

  Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Розваги. Додайте в закладки постійне посилання.