Як викликати демона?

Демони-це могутні надприродні сутності. Вони займають проміжну позицію між богами і людьми. Спочатку, демони могли служити як добру, так і злу. Але пізніше християнська релігія надала цьому терміну суто негативне значення. Демони — це занепалі ангели, які втратили свою божественну сутність і встали на сторону Зла. Згідно християнським забобонам, у демонів є своя ієрархія, яка складається з дев’яти ступенів. Самий вищий, перший чин має, наприклад, демон Вельзевул.

Багато чорні маги знають, як викликати демона з потойбічного світу, з метою дізнатися у них щось або змусити їх виконати своє бажання. При виклику демонів треба бути гранично обережними, так як демони — це підступні й корисливі, а до того ж дуже сильні істоти. Якщо маг не володіє достатньою силою, демон може вирватися з його влади і принести викликає шкоду.

В епоху середньовіччя розцвіла наука демонологія, яка вивчала демонів і все, що з ними пов’язано. Найбільшу популярність здобув грімуар «Малий ключ Соломона» або «Лемегетон». В даному грімуар описані 72 види демонів і чим вони можуть бути корисні викликав їх магу. Так же описано, як створити друку, що закликають конкретних демонів. Інший відомий манускрипт, присвячений демонології, носить назву «Таємниці хробака». Вважається, що він написаний в 331 році н.е. римлянином Терцією Сібелліусом. Тут маги знайдуть керівництва до дії за призовом демонів. Книга Некрономикон у всіх на слуху. Вчені вважають, що ця книга вигадана письменником Говардом Лавкрафтом, але деякі вірять в її існування або, принаймні, що у неї існує історичний прообраз. Прообразом Некрономикона могла стати Єгипетська книга мертвих, хоча там зовсім не розповідалося, як викликати демона. Ця книга — путівник для померлого по загробному світу. Часто в книгах згадується Договір з дияволом, коли маг закладає свою душу в обмін на демонічні послуги. Гете яскраво описав такий випадок у своїй трагедії «Фауст».

Отже, ви не боїтеся і все ще хочете дізнатися, як викликати демона? Тоді читайте далі.

Як викликати демона: ритуал

 • Розвійте в собі якості, якими повинен володіти сильний чорний маг. У вас повинна бути непохитна воля та інші якості лідера. Досягніть, щоб люди підпорядковувалися вашій волі. У вас повинен бути внутрішній стрижень і тверда позиція, з якою вас неможливо збити. Навчіться контролювати свої емоції, почуття, бажання. Пам’ятайте, демони будь-яким способом будуть намагатися пробити вашу оборону і заволодіти вашою особистістю. Якщо ви не впевнені, що зможете побороти спокусу демонів, то краще не ризикувати. Демонів потрібно викликати після дев’ятиденного поста.
 • Захист. Перед тим, як викликати демона потрібно організувати собі надійний захист. Найпростіший спосіб — накреслити захисний магічне коло. Його можна прокреслити ножем, крейдою, порошком із трав ітд. Малювати треба проти годинникової стрілки, починаючи з півночі. Але одного кола мало. Потрібно мати так же пентакль Соломона, який змусить демона підкорятися. Найкраще виготовити пентакль власноруч.
 • У чорній магії замість кола малюють п’ятикутну зірку, і стають, щоб вона виявилася перевернутою. Для чорних обрядів обов’язково використовують жертвоприношення тварин, їх кров’ю кроплять кожну вершину зірки. Так само використовуються ритуальні злягання з темними силами, випивання демонічної крові ітд.
 • Демон викликається за допомогою спеціального заклинання призову, так само використовується особлива друк для цього духу. Коли маг відчуває присутність демона, він встановлює з ним зв’язок і озвучує своє бажання. Після чого, обов’язково провести ритуал вигнання, інакше демон залишиться в матеріальному світі.
 • Подібно до цього, існують ритуали, що пояснюють, як викликати демона перехрестя, демона бажання і демона зберігача. Сенс магічної дії такий же, але використовуються різні заклинання і різні друку демонів.

  Отже, тепер вам відомо, як викликати демона.

  Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Розваги. Додайте в закладки постійне посилання.