Як вийти заміж за іноземця?

Яка жінка не мріє про щастя? Кому хоч раз не приходило на розум бажання знайти собі закордонного принца, який відвезе її з богом забутого міста, в якому не знайшлося для неї щастя. Ось тут то і з’являються думки, як вийти заміж за іноземця.

Щастя за кордоном — це реальність:

В даний час існує безліч способів знайти собі іноземного жениха, і в цьому вам допоможуть всілякі сайти знайомств і фірми, які офіційно займаються підшукування другої половини, просто оголошення в газеті та інше. Не так важливо, скільки вам років, блондинка ви чи брюнетка, наскільки хороші ваші пізнання в мовах. Якщо є бажання, то і поставлена мета з часом буде досягнута. Як вийти заміж за іноземця, досягти бажаного і збільшити свої шанси, якщо ви далеко не ідеал довгоногої блондинки модельної зовнішності, не вдаючись при цьому до брехні, яка рано чи пізно розкриється і не принесе абсолютно ніяких результатів:

 • Ваш вік, чим ви молодше, тим швидше і більше у вас шансів знайти закордонного жениха. Але якщо ви все ж таки вже далеко не дівчинка, то не варто засмучуватися. Знайдеться чоловік, який шукає для себе вже досвідчену і мудру супутницю життя.
 • Знання мови великий плюс, інакше як же ви збираєтеся спілкуватися з майбутнім обранцем. Хоча навіть якщо ви його не знаєте, а в вас є бажання знайти собі чоловіка іноземця, то ніколи не пізно записатися на мовні курси або ж займатися вивченням мови самостійно.
 • Зовнішність — важливий критерій при відборі, адже спочатку вибір робиться по тому фото, яке ви надали, постарайтеся знайти професійного фотографа і зробити в нього якісні фото, а не відправляти аматорські фото з останніх посиденьок на роботі.
 • Фігура, тут уже нічого не поробиш, більшість чоловіків вибирає струнких, а не пампушок, але для досягнення бажаної мети не гріх і пожертвувати чимось — сядьте на дієту.
 • Пристрасті у чоловіка можуть бути різними, найчастіше чоловік звертає увагу на дівчину з довгим волоссям, ніж з короткою стрижкою, не забувайте про те, що ви жінка і проявляйте в образі всю свою жіночність.
 • Кілька корисних порад, як вийти заміж за іноземця:

 • Продумайте ваш зовнішній образ, він буде відігравати велику роль при виборі між вами та іншими претендентками на місце майбутньої обраниці. Слідкуйте за собою, адже чоловік бажає споглядати поруч з собою красиву жінку якої він буде пишатися, а не заяложену копію втомленою змиленому баби.
 • Західні чоловіки дуже люблять російських жінок, тому що у них вже здавна склалася думка про те, що російська жінка добра й уважна, турботлива і господарська на відміну від західної матеріалістичної, вимогливою і розпещеної дами.
 • подаєте себе в кращому світлі, не варто при першому ж листі або розмові розповідати про свої, можливо, і не значних, але недоліки.
 • При листуванні завжди підтримуйте зацікавленість в вас новими цікавими фото та розповідями про себе гарною.
 • Використовуйте всі козирі що заклала в вас матінка природа, доведіть чоловікові що саме ви та сама, кого він чекав все життя.
 • закохати в себе чоловіка, і він втілить в реальність всі ваші мрії, стане для вас опорою в житті, надійним і вірним чоловіком, щасливим і люблячим батьком для ваших дітей.

  Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Відносини і Сім'я. Додайте в закладки постійне посилання.