Як вийти з однокласників?

v Відео — «Як вийти з однокласників»

Соціальна мережа «Однокласники», як і інші подібні сайти, дозволяє користувачам реєструватися в ній і заповнювати свій профіль особистими даними. Ці особисті дані можна видаляти зі своєї сторінки, але деякі користувачі бажають видалити саму сторінку, щоб не залишилося ні сліду від них в даній соціальній мережі. Таке бажання цілком зрозуміло … Адже будь-який користувач може знайти сторінку людини, буде йому писати, чекати відповіді, не знаючи, що ця людина навіть не заходить на сайт.

Способи видалити сторінку на однокласниках існують! Ми розповімо, як піти з однокласників двома шляхами. Виберіть той, який для Вас буде більш комфортним.

Як вийти з однокласників

Дайте собі шанс подумати якийсь час і не пошкодувати про видалення профілю надалі, використовуйте виключно даний метод. Щоб вийти з однокласників, слід спочатку зайти в налаштування. Для цього натискаємо на значок гайкового ключа праворуч від своєї аватарки, де є напис «змінити налаштування». З’являється список різних варіантів дій, нам потрібно натиснути на останній — «закрити профіль». Потім з’являється віконце, в якому запитують, чи дійсно Ви хочете закрити свій профіль.

Після того, як Ви закрили свій обліковий запис, інформацію про вас можуть дивитися лише ті користувачі сайту, які знаходяться у вас в друзях. По суті ви можете усіх видалити з друзів, і тоді ваш закритий профіль взагалі ніхто не побачить. Тепер у вас є час подумати, чи не зробили Ви помилку. Для запальних і гарячих людей — це самий відповідний спосіб. Якщо за пару місяців такого бажання не з’явиться, і Ви жодного разу не зайдете на свою сторінку, то сміливо видаляйте свій профіль за алгоритмом, описаного нижче.

Як вийти з однокласників повністю прямо зараз

Випереджаючи Ваші питання, говоримо, що піти з однокласників таким способом можна моментально і безповоротно! Даний метод перевірений нами. Дотримуйтесь інструкції та віддаляйтеся з однокласників прямо зараз:

 • Зайдіть на свій аккаунт в однокласниках, як зазвичай, використовуючи логін і пароль.
 • Прокрутіть сторінку вниз. У правому стовпчику натисніть на кнопку «Регламент».
 • Під усіма пунктами регламенту Однокласників ви побачите опцію «Відмовитися від послуг». Натисніть на неї.
 • Поставте галочку напроти пункту з причиною, по якій ви віддаляєтеся з однокласників.
 • Введіть свій пароль від однокласників і натисніть кнопку «Видалити назавжди».
 • Якщо користувач тепер спробує зайти на свою сторінку, то сайт видасть повідомлення, що профіль був видалений на прохання користувача.

  Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Інтернет. Додайте в закладки постійне посилання.