Як виглядати солідніше — змініть свій стиль

Солідно виглядає людина, яка випромінює впевненість у собі — він знає собі ціну, і знає її настільки добре, що не потребує постійного підтвердження власної значимості. Якщо придивитися до людей, яких можна сміливо назвати солідними, стає очевидно, що вони виглядають так аж ніяк не тільки завдяки одязі.

Ефективне спілкування

Солідний чоловік успішно доносить до оточуючих те, що він хоче сказати. Щоб добитися цього, спробуйте слідувати наступним правилам:

 • У своїй промові частіше використовуйте твердження, а не питання. Не підвищуйте голос, закінчуючи пропозицію — це вказує на те, що ви очікуєте схвалення від слухачів, або, ще гірше, сумніваєтеся у власних словах.
 • Говоріть ясно і лаконічно. Уникайте розлогих пояснень, через які починає здаватися, що мовець виправдовується за те, що говорить. Щоб говорити так, ви повинні добре знати тему свого виступу і мати про неї чітке думку.
 • Не поспішайте, відповідаючи на запитання. Поспішність у таких випадках з головою видає не дуже впевненої людини. Солідний чоловік абсолютно спокійно візьме паузу, щоб обдумати і сформулювати відповідь — він знає, що його думка важлива, а значить, його почекають. Не думайте, що так виявляється зневага до співрозмовника. Навпаки, зважені відповіді полегшують комунікацію, в той час як поспішні і часто містять логічні огріхи відповіді, можуть завести спілкування в тупик.
 • Уникайте довгих вступів, відразу переходите до справи. Це показує, що ви впевнені у важливості того, що говорите, а також, що ви цінуєте свій час.
 • Візуальний контакт

  Розмовляючи з людиною, як можна частіше дивіться йому в очі. Це не тільки є ознакою впевненості в собі, але і вказує на те, що ви уважно стежите за реакціями співбесідника, а значить, його думка для вас важливо.

  Солідна одяг

  Деякі люди вміють поводитися так, що будуть виглядати солідно і зможуть змусити себе слухати незалежно від того, одягнені вони в діловий костюм, або джинси, футболку, і кеди. Однак сучасний світ влаштований так, що одяг відіграє істотну роль у створенні образу. Отже, правила зовнішнього вигляду для солідної людини:

 • Слідуйте дрес-коду, прийнятому у вашому оточенні. Не намагайтеся одягатися набагато краще за інших — так ви покажете своє бажання виділитися за рахунок одягу, а це не властиво по-справжньому солідним людям. Однак і прагнення злитися з оточенням — не сама хороша ідея. Знайдіть найбільш підходящий особисто вам образ з тих, які допускає дрес-код вашої організації. Це ж правило стосується зачіски і макіяжу.
 • Ніякої недбалості і нічого зайвого. Солідний чоловік завжди виглядає акуратно, його образ ретельно продуманий.
 • Дослідження показують, що темні кольори сприймаються як ознака зрілості і упевненості в собі. Тому солідні люди віддають перевагу одягу чорного, темно-синього і вугільно-сірого кольорів. Проте не перестарайтеся з чорним — у великій кількості він справляє гнітюче враження.

  Солідна одяг — це якісний одяг. Хороший костюм і взуття абсолютно необхідні солідному людині, так як в нашому світі, як і багато століть тому, прийнято зустрічати по одягу.

  Якщо ви не впевнені, що зможете самостійно створити солідний образ, не пошкодуйте грошей на консультацію фахівців по іміджу, або почитайте відповідну літературу. Справляти потрібне враження — це наука, якою користуються глави держав і лідери світового бізнесу. Лише після істотних зусиль їх солідність починає здаватися чимось абсолютно природним.

  Ставлення до себе

  Як не банально, але — солідність починається зсередини. Якщо ви сумніваєтеся в собі і недостатньо себе цінуєте, це обов’язково відчують оточуючі.

  Регулярно нагадуйте собі про свої досягнення, ставте нові, все більш складні цілі і досягайте їх. Тільки розуміння того, що ви вже зробили багато чого і зробите ще більше, додасть вам справжню солідність, замінити яку не зможуть ніякі атрибути соціального статусу.

  Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Краса й особиста гігієна. Додайте в закладки постійне посилання.