Як виглядати молодше: секрети бездоганною краси

Виглядати молодше — мрія багатьох людей, незалежно від статі. Домогтися цього можна і без допомоги пластичної хірургії.

Захищайтеся від сонця

Якщо ви дізналися про те, що сонце може старити шкіру, вже після того, як помітили у себе перші ознаки старіння, все одно ще не пізно почати користуватися сонцезахисними засобами. Сумніваєтеся в їх необхідності? Подивіться на свої руки і порівняйте стан шкіри на нижній і верхній стороні, куди сонце потрапляє частіше. Вже через півроку використання сонцезахисної косметики ваша шкіра стане більш гладкою, її тон вирівняється. Це дозволить вам виглядати молодше приблизно на п’ять років.

Використовуйте ретиноїди

Численні дослідження показали, що ретиноїди стимулюють вироблення колагену і нормалізують активність клітин шкіри, таким чином, розгладження зморшки і зменшуючи пігментні плями. Навіть безрецептурні засоби з ретиноїдами допомагають суттєво зменшити результат процесу старіння. Препарати з більшою концентрацією ретиноїдів дають досить швидкий і добре помітний результат.

Першою реакцією на застосування ретиноїдів часто виявляється почервоніння та лущення шкіри, однак через 6-12 тижнів шкіра звикає до них і її стан починає поступово поліпшуватися. Вже через кілька тижнів з’явиться видимий омолоджуючий ефект ретиноїдів; в середньому ретиноїди омолоджують шкіру на шість-сім років.

Вживайте антиоксиданти

Антиоксиданти — це речовини, що нейтралізують вільні радикали, які сприяють появі ознак старіння і можуть стати причиною розвитку раку шкіри. Включіть в раціон такі джерела антиоксидантів, як фрукти, овочі і зелений чай. Крім того, користуйтеся косметикою, до складу якої входять антиоксиданти. Результат стане помітний не раніше, ніж через 5-6 місяців, і він не буде сильно кидатися в очі, тим менше, використання антиоксидантів допоможе візуально «скинути» ще один або два роки.

Висипайтеся

Втома, викликана недосипанням, призводить до різкого підвищення рівня кортизолу — гормону стресу. Якщо рівень кортизолу постійно залишається високим, може початися швидке руйнування колагену в шкірі. Незважаючи на часту або навіть хронічний брак часу, вам доведеться знайти 6-8 годин, щоб висипатися — або миритися з появою все нових ознак старіння.

Регулярно користуйтеся отшелушивающими засобам і

Регулярне видалення відмерлих клітин шкіри робить шкіру більш молодою і сяючою, так як це стимулює вироблення колагену. З віком шкіра стає все більш сухою і часто лущиться. Використання відлущуючих засобів один-два разу в тиждень (але не частіше) допоможе вам буквально прибрати з шкіри зайве, щоб виглядати на два-три роки молодший.

Перегляньте свій стиль

Ви думаєте, що певному віку відповідає певний стиль в одязі, макіяжі, зачісці, і так далі? Подумайте ще раз, перш ніж робити якусь стрижку, яка додасть вам солідності і купувати строгий костюм, в якому немає необхідності. Насправді, ніщо так не старить і не молодить людину, як його ставлення до себе, в тому числі, до власного віку. Поповніть свій гардероб яскравим одягом, яка вам до лиця, цікавими аксесуарами, зробіть оригінальну стрижку. Зміна стилю дозволить вам скинути ще п’ять-десять років і стати набагато впевненіше в собі.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Краса й особиста гігієна. Додайте в закладки постійне посилання.