Як відкрити свій бізнес з нуля?

Свій бізнес — це гідне справа, якій можна присвятити все своє життя. Але що робити людині, яка ніколи не займався власним бізнесом? Куди податися? І у кого спитати поради? Ми сподіваємося, що наша стаття допоможе вам зібрати свої думки та ідеї разом і втілити свої давні мрії в життя. На жаль, наша країна пропонує не найвигідніші умови для розвитку малого та середнього бізнесу. Але не варто відразу ж опускати руки. Домогтися можна всього. Головне — бажання.

Як відкрити свій бізнес з нуля?

Перш за все потрібно прекрасно розуміти свої можливості і цілі. Як то кажуть — для корабля без керма немає попутного вітру. Саме тому перший етап — це усвідомлення того, чого ви збираєтеся досягти і до чого прийти.

Етап номер два увазі втілення цієї ідеї у вигляді бізнес-плану. Що таке бізнес-план і як його скласти? До речі, існують різні агентства або приватні фахівці, які допомагають розробити грамотний бізнес-план. Таким чином, ми розуміємо, що дійсно якісний бізнес-план — це результат серйозної, довгої і якісної роботи. Саме цей документ буде вирішувати вашу долю в подальшому.

Припустимо, що бізнес-план складено. Куди з ним можна звернутися? Як правило, бізнес-план пропонують на розгляд інвесторам, фінансовим партнерам або кредитним організаціям. Цей документ дає другій стороні визначитися чи можна довіряти вашої ідеї і чи буде вона дійсно приносити дохід. Ну а найголовніше питання, чи зможете ви повернути зайняті кошти у примноженні кількості. Саме якісний бізнес план допоможе вам відкрити бізнес із нуля.

Куди можна звернутися зі своїм бізнес-планом. Найчастіше, сучасні підприємці вибирають шлях пошуку ділового партнера. Припустимо, у двох людей є невеликий капітал, за допомогою якого можна запустити якийсь бізнес. Вони складають суми грошей і починають працювати над проектом. Всі юридичні питання з розподілу прибутку і відповідальності необхідно вирішити ще до запуску бізнесу. Навіть якщо ваш партнер — це найближча людина у вашому житті, потрібно тримати ділові відносини в діловому руслі. Це не тільки збереже ваш бізнес, а й залишить особисті відносини з людиною прозорими.

Ще один варіант пошуку початкового капіталу — це звернення в кредитну компанію. Що мається на увазі? Будь-які банки можуть видати вам кредит на розвиток бізнесу. Тут, знову ж таки, стане в нагоді хороший і якісний бізнес-план. Якість документа, в даному випадку, буде визначальним фактором успіху, тобто отримання кредиту. Зрозуміло, що банк просто не має права брати на себе ризик, співпрацюючи з ненадійними новоспеченими підприємцями. Банк відповідає перед своїми клієнтами і користується їх грошима. Саме тому іноді буває так складно отримати кредит у банку.

Що робити далі? Що робити з тими грошима, які ви отримали на розвиток? Потрібно починати реєстрацію вашої майбутньої потужної компанії. Зараз прийнято реєструватися як індивідуальний підприємець. Якщо існує кілька творців, то потрібно реєструвати товариство з обмеженою відповідальністю. Необхідно зауважити, що процес реєстрації як ІП так і ТОВ вельми складний і включає в себе безліч деталей і підводних каменів. Потрібна ціла окрема стаття, присвячена збору потрібних документів та процесу проходження реєстрації. Всю цю інформацію можна легко відшукати в інтернеті. Ми ж торкнемося не менш важливого питання. А саме питання про те, чим краще займатися і який бізнес розвивати у вашому регіоні.

Отже. Який бізнес відкрити з нуля? Дане питання стосується вашої особистості і вашої історії. Багато досвідчених підприємці радять починати свою справу в тій сфері, де ви є якщо не гуру, то хоча б людиною з відповідному освітою. Скажімо, якщо ви закінчили і маєте досвід роботи за спеціальністю програміста, то вам краще відкрити організацію, що займається розробкою програм для приватних організацій. До речі кажучи, дана сфера дуже затребувана в будь-якому регіоні нашої славної батьківщини. Якщо ви все своє життя працювали в сфері сільського господарства, то створення власної ферми — це саме те, що вам потрібно. Ну і якщо ви вже давно займаєтеся юриспруденцією, тоді ваша дорога лежить прямо в приватну юридичну практику, яка, до речі, вельми і вельми необхідна в сьогоднішньому світі.

Приблизно так ми бачимо основні принципи, на які необхідно спиратися при старті своєї справи. Пам’ятайте, що ваша робота — це величезна частина вашого життя. Постарайтеся вибрати такий бізнес, який приносив би вам не тільки істотний прибуток, а й суттєве душевне задоволення. Конфуцій говорив: «Знайдіть собі роботу до душі, і ви не будете працювати жодного дня у своєму житті».

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Робота. Додайте в закладки постійне посилання.