Як відкрити ІП?

Починання власної справи — це серйозний крок, який повинен бути підкріплений власним сильним бажанням, а головне, наявністю знань в області організації бізнесу. ІП або індивідуальний підприємець. Ми часто чуємо таке формулювання. Але чи багато хто знає, що таке ІП насправді? Знають багато, так як будь-який малий бізнес — це бізнес індивідуального підприємця. Давайте і ми з вами наблизимося до розуміння цього неоднозначного з юридичної сторони поняття. Отже:

Як відкрити ІП?

Перед вами покрокова інструкція, яка дасть лише загальне уявлення про те, яким чином можна відкрити індивідуальну підприємницьку діяльність.

Для реєстрації ІП вам знадобляться наступні документи:

 • Заява про державну реєстрацію ВП. Заява має певну форму ФНС (форма Р1001 додаток 18). Заява потрібно завірити в нотаріуса.
 • Копія паспорта майбутнього підприємця, тобто особи, на яке відкривається ВП.
 • Оригінал квитанції про сплату державного мита.
 • Копія довідки про присвоєння ІПН.
 • Контактні телефони та поштову адресу.
 • Наступний крок після підготовки документів для того, щоб відкрити ІП — це визначення виду підприємницької діяльності. Існує документ, який класифікує всі види економічної діяльності. Він називається КВЕД. Саме на основі цього документа потрібно вибрати вид вашої майбутньої діяльності. Кожному виду присвоєно код, який знадобиться при вказівці виду ВП. Багато досвідчених підприємці радять підібрати коди на майбутнє розширення економічної діяльності, так як зміна інформації в реєстрі після вашого розширення буде дуже витратною процедурою як за часом, так і по коштах. Для того щоб визначити майбутній напрям розвитку можна проконсультуватися з досвідченими підприємцями в даній сфері або з фахівцями, які допомагають у відкритті ВП.

  Далі необхідно визначити вид і систему оподаткування. Існує три види оподаткування. Кожен має як свої плюси, так і свої мінуси. Вибір виду оподаткування буде залежати від тієї діяльності, яку ви будете здійснювати. Існує маса прикладів, які ілюструють різні ситуації, коли одна схема оподаткування підходила в даній діяльності, а інша зовсім не виправдовувала себе. Для того, щоб визначитися із системою оподаткування необхідно проконсультуватися з фахівцями в сфері підприємницької діяльності. Ви також можете проконсультуватися з цього приводу з досвідченими підприємцями, які давно визначили найбільш вигідний курс ведення справ. Ось, як відкрити ВП.

  Наступний крок після підготовки документації, визначення виду діяльності та оподаткування — це реєстрації вашої діяльності. Зареєструвати фірму можна особисто або через довірче особа. Потрібно надати всі підготовлені документи до реєструючого органу за місцем проживання. Після здачі документів ви отримуєте розписку про те, що документи надійшли, а також дату реєстрації. Реєструючий орган зобов’язаний підготувати пакет документів, що дозволяють починати діяльність або мотивовану відмову від реєстрації вашого ІП. Все це повинно бути зроблено в строк, який був призначений органом.

  Підприємець забирає документи в той день, коли була призначена зустріч в реєструючих органах. Краще забрати документи особисто, так як у випадку неявки одержувача всі документи відправляються поштою на адресу, вказану підприємцем при подачі заявки. Цього не слід допускати, тому як, часто, документи губляться через друкарських помилок в адресах і по іншим причинам.

  Ось, як відкрити ІП:

  Це посилання допоможе вам дізнатися ще більше про правильні дії майбутнього індивідуального підприємця: як відкрити ІП?

  У матеріалах, які ви знайдете перейшовши за посиланням, міститься найбільш повна інформація про дії, які дозволять вам відкрити власну справу.

  Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Робота. Додайте в закладки постійне посилання.