Як відкрити інтернет магазин?

Ви всерйоз задумалися про відкриття свого бізнесу? Чудово! Інтернет-маркетинг ідеальний для підприємців-початківців, так і тим, хто вже має досвід в торгівлі, теж принесе додаткові навички та прибуток. Про це трохи пізніше. В цілому, у статті ми постараємося розповісти вам, як відкрити інтернет магазин.

Складові інтернет-магазину

Роботу по створенню інтернет-магазину потрібно розділити на частини. Це інтернет частина: створення вітрини товарів, за допомогою якої можна зручно замовити необхідну річ / послугу; розкрутка вашого інтернет-магазину; робота з поставкою товарів; доставка; бухгалтерія.

Не вводите себе в оману думками про необхідність спеціальної підготовки: необхідна лише воля до успіху і біснес-жилка у вашому організмі.

Перейдемо в розгляду кроків з відкриття інтернет магазина.

Що продавати

Так, треба визначитися з профілем роботи, адже відчуйте різницю: відкрити інтернет магазин автозапчастин буде напевно складніше, ніж відкрити дитячий інтернет магазин? Хоча, хто на що вчився, кому що ближче. Вибравши напрямок, шукайте постачальників. Порахуйте різницю між вашою відпускною ціною і закупівельною, оцініть вигоду і профіт, обговоріть кількість одиниць товару та інші дрібниці, на зразок часу поставки.

Назва інтернет магазину

Так, ви зібралися відкрити інтернет магазин одягу, і назвати його «бублік.ру» було б поспішним рішенням. Визначившись з профілем роботи вашого магазину, добре подумайте над назвою. Адже саме за назвою (в основному, збігається з веб-адресою) найчастіше і запам’ятовують магазин. Веб-адреса теж широко сказано, точніше було б «доменне ім’я». Наприклад, домен сайту, на якому ви зараз перебуваєте www.elhow.ru Зробіть свій магазин унікальним, що запам’ятовується, але намагайтеся не переборщити з фантазією — так можна зробити ім’я складною і не асоціативним. Намагайтеся відобразити категорію товарів або послуг, що надаються вами.

Як зробити сайт магазину

Так, вчасно зауважу ще одну красу, пов’язану з інтернетом. Незалежність від географічного положення. Дійсно, де ви збираєтеся відкрити інтернет магазин: Україна, Росія, Таджикистан … Це ж інтернет-магазин! Вашої робочої майданчиком буде мережа, що покриває весь світ!

Повернемося до наших баранів. Щось ми все теоретизуючи … Набирайте в адресному рядку (в іншій вкладці! 😉 Адреса: InSales Це непогана організація для демонстрації (а можливо, це і буде ваш інтернет-магазин) розробки. Зареєструйтеся на сайті, зайдіть під своїм аккаунтом.

На головній сторінці сайту знайдіть кнопку «створити пробний магазин». Почнемо займатися сайтом.

Налаштування дизайну сайту

Переходимо до налаштування візуального оформлення сайту. В системі ІнСейлс існують численні безкоштовні шаблони, але можна замовити платний, по більш індивідуальний і професійний дизайн сайту в різних інтернет компаніях міста. Готові шаблони редаговані: зміна кольорів, логотипів, черговості меню і блоків дозволені.

Додаємо товари в каталог

Завершивши налаштування дизайну майданчики, перейдемо до наповнення каталогу продукції. Існують два варіанти дій: ручний і автоматичний режими. В ручному режимі ви повинні будете створити кожному товару індивідуальну картку, додати інформацію, зображення і цінник.

Система InSales може істотно позбавити вас від праці, якщо ви вмієте використовувати облікову систему 1С або ж якщо у вас є файли прайс-листів постачальників. В такому разі, на сайті присутня гідний функціонал для автоматизації ваших дій.

Питання оплати: як стягувати плату в інтернет-магазині

Наступним кроком після додавання товарів буде настройка оплати. Факт, але більшість людей до сих пір більше поважає систему face2face, з рук в руки, тобто =) Але у нас інтернет-магазин, і є ймовірність замовлення з іншого регіону. Доставка обійдеться вам в деяку суму, а стимулювати це зі своєї кишені — не справа. Займемося підключенням прийому пластикових карт і e-pay (електронних платежів).

Просто і надійний спосіб — підключення агрегаторів платежів. Це компанії, що забезпечують прийом коштів віддалено, причому способів оплати безліч: WebMoney і пластикові карти, платіжні термінали, SMS-платежі. Організація InSales підтримує роботу з основними агрегаторами, ви можете укласти з ними угоди і пізніше — просто отримувати гроші за їх допомогою, віддаючи лише малесеньку плату за послуги. Вигідно? Вигідно, адже наш час — це гроші.

Налаштування доставки

Існує декілька основних варіантів розрахунку вартості доставки. Е можна зробити фіксованою, але існують деякі калькулятори — Пошти Росії наприклад. Можете взагалі, зробити доставку безкоштовної при купівлі вище певної суми — стимул споживачеві «добирати» замовлення в ім’я помилковою вигоди.

Організувати доставку ви можете як своєю кур’єрською службою, так і сторонніми кур’єрськими фірмами чи тієї ж Поштою Росії. Якщо ви продаєте щось цифрове (не фотоапарати, а файли маються на увазі), то доставку на електронну пошту теж можна налаштувати.

Ось ми начебто і відповіли, як відкрити інтернет-магазин — його по праву можна вважати відкритим! Але як зробити його успішним?

Просування інтернет-магазину

Способи просування інтернет-магазину трохи більше, ніж повністю повторюють способи розкрутки будь-якого сайту. Пробіжимося за списком:

 • SEO-оптимізація
 • Контекстна реклама
 • Сарафанне радіо
 • Торгові майданчики
 • Search Engine Optimization (SEO) — комплекс дії, спрямованих на підняття позиції вашого сайту в результатах пошукових систем по певних запитах. Існує простенький анекдот, в якому кричить істина, суть його в тому — щоб довідатися, хто вбив Кеннеді, запитайте на Google. Промотати сторінку вниз, знайдіть цифру «2» і тисніть. Відповідь тут! Ніхто не знає, що криється далі першої сторінки результатів пошуку, така вже психологія у сучасних людей, вічна поспіх, віра в мейнстрім і переконання, що якщо «як усі» то як мінімум, не погано.

  Все це лірика, загалом зрозуміло — оптимізація вмісту сайту для більш грамотної обробки його роботами пошукачів, кращої індексації і відповідно, збільшення діапазону запитів і відсотка «попадань» саме на ваш ресурс.

  Контекстна реклама. Вже практично повсюдно це реклама ще й об’єктно-орієнтована, індивідуальна, пристосована так, як вам треба. Рекламні блоки — так, і у нас такі теж є. У них відображаються результати ваших інтересів, вірніше, останніх запитів в пошукачі. Враховуючи ваші нахили, вам відображається «своя» реклама. Розумно, якісно, рентабельно!

  Сарафанне радіо. Термін для інтернет-магазинів чи не пріоритетний. Ми ж проявили толерантність і першим поставили сео-оптимізацію. Чому? Через самого принципу роботи сарафанного радіо. Кожен клієнт або задоволений результатом вашої роботи, або-ні. Задоволений призведе вам ще три клієнта, а незадоволений — забере десять. Слідкуйте за якістю надання послуг, це головне. Але чому не перше місце? Більшість великих проектів брешуть, залишаю помилкові відгуки про себе нібито від імені клієнтів, проводять псевдо-акції, нібито вручаючи призи комусь і так далі. Це бізнес, і що приховувати — людям високоморальною тут успіху домогтися навряд чи світить.

  Торгові майданчики. Розберемо на прикладі Яндекс.Маркет — дуже хороший і відомий канал для залучення клієнтів в ваш інтернет магазин. В системі InSales реалізована зручна вивантаження, автоматизує процес роботи з Яндекс Маркет. Спробуйте, це обов’язково призведе на ваш сайт багато нових відвідувачів!

  Головне питання: як зробити свій проект прибутковим

  Мабуть, самий головний пункт у нашому списку. І … залишимо в спокої свої нерви, просто користуємося інструментарієм аналітики на insales, робимо висновки і продовжуємо в тому ж дусі! Слідкуйте за якістю обслуговування, товаром, грамотно рекламувати свої товари, стежте за ринком, потребами клієнтів.

  Ну, тепер ми знаємо, як відкрити інтернет магазин безкоштовно і без ризику бути обдуреним! Дерзайте!

  Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Фінанси. Додайте в закладки постійне посилання.