Як відбілити зуби за 1 день?

v Відеоролик — «Як відбілити зуби за 1 день»

білосніжну посмішку ми бачимо у зірок у глянцевих журналах, на екранах кіно у знаменитих акторів і актрис. Краса вибілених зубів засліплює, і багато хто прагне отримати її у себе, не дивлячись на те, що натуральний колір зубів ніколи білим не буває. На сьогоднішній день існує не мало способів швидко відбілити зуби.

Як відбілити зуби за 1 день у стоматолога

Сучасні технології в стоматології дозволяють відбілити зуби навіть не за 1 день, а за 1:00 часу пацієнта. Не поспішайте радіти, адже не тільки перед домашнім відбілюванням необхідно готувати зуби, але й перед клінічним. Таку процедуру обов’язково проводити, що не виникло жахливої чутливості зубів, коли людині боляче торкатися зубами до холодного і дуже теплому. Чутливість зубів може стати побічним ефектом клінічного відбілювання зубів. Поставтеся до цього серйозно, так як чутливість може з’явитися прямо під час процедури, яку доведеться зупинити на час. Мабуть, такого ефекту ніхто не захоче.

Найкраще провести до клінічного відбілювання зубів професійну чистку, щоб вибілювати не зубні відкладення, а тканини зуба. Також протягом тижня до відбілювання слід користуватися пастами або гелями з вмістом фтору. Завдяки фтору, тканини зуба будуть уже не такими вразливими до впливів навколишнього середовища, а саме відбілювання. Така підготовка займає більше, ніж один день. Але саме відбілювання займе лише годину. Тому, готуючись до відповідального події, подбайте заздалегідь про свої зуби.

Як відбілити зуби за 1 день в домашніх умовах

У домашніх умовах відбілювання зубів за 1 день також веде за собою ряд неприємних наслідків. Наприклад, роздратування м’яких тканин і та сама чутливість зубів до температурних змін. У разі серйозних змін людина повинна в обов’язковому порядку звернутися до стоматолога. А тепер все ж звернемося до народних порад, як відбілити зуби за 1 день:

 • Перекис водню, звичайно, доступне і швидкодіючий засіб, але дуже небезпечно. Ви отримаєте вибілені зуби за короткий час, але, на жаль, без емалі. Користуватися таким засобом просто — полощіть зуби, але не ковтайте.
 • Допомагає швидко відбілити зуби деревна зола. За 1 день вони, безумовно, не стануть білосніжними, але помітно посветлеют. В золі присутній гідроксид калію, який і створює ефект відбілювання зубів. Особливі кристали гідроксиду калію дозволяють видаляти наліт навіть у самих важкодоступних місцях. Саме вони можуть створювати загальне враження пожовклих зубів. Часто використання деревної золи пошкоджує емаль, але вам даний засіб потрібно лише на 1 день, тому можна не турбуватися. Спосіб застосування: або змішайте золу із зубною пастою, або помістіть її прямо на зубну щітку і вперед!
 • Перед важливою зустріччю потрібно знати, як відбілити зуби за 1 день, але не обов’язково добиватися кришталевої білизни. Тому порекомендуємо ще один перевірений часом спосіб відбілювання зубів будинку. Звичайна сода дозволить відбілити зуби, але знову ж зашкодить емаль. Може бути, варто не шкодувати часу або грошей для такої серйозної справи? Спосіб застосування: ви можете помістити соду на марлю і протирати їй зуби, а можете насипати на зубну щітку і чистити зуби, як завжди. Крім того, використовувати соду можна і спільно із зубною пастою.
 • Безумовно, ідеально відбілити зуби за 1 день в домашніх умовах нереально, а ось в кабінеті у стоматолога ефект буде помітний, як ми вже писали, за 1:00. А якщо ні яким чином не встигаєте домогтися результату, то після важливої події вам завжди прийде на допомогу фотошоп!

  Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Краса й особиста гігієна. Додайте в закладки постійне посилання.