Як відбілити зуби в фотошопі?

В наші дні вже не так страшно засвітитися на фотографіях з пожовклими зубами, адже чудо техніки виправить цей казус в зображенні. Думаєте, це під силу лише професіоналам? Нічого подібного! Найпростіші уроки фотошопа «відбілюємо зуби» дозволять звичайній людині зробити посмішку відкритою і чарівною.

Як відбілити зуби в фотошопі

 • Відкриваємо зображення в програмі фотошоп. Також можна відбілити зуби в фотошопі онлайн. Для цього заходимо на сайт editor.0lik.ru і виробляємо там все ті ж дії. Відкрити фотографію в онлайн фотошопі можна зі свого комп’ютера, натиснувши на «завантажити зображення з комп’ютера», а можна вставити туди зображення прямо з інтернету, натиснувши на «відкрити url зображення» (для url копіюєте вміст адресного рядка зображення).
 • наближаємо область зубів для більш точного освітлення. Можете скористатися інструментом «лупа», а можете натиснути ctrl + для наближення і ctrl-для віддалення.
 • Тепер можна приступати до відбілювання. Вибираємо інструмент «освітлення» (dodge).
 • Встановлюємо параметри інструменту: діаметр кисті повинен бути такий, щоб кисть не зачіпала ясна; діапазон — середні тони (mid tones); експозиція (exposure) на позначці 30.
 • Проводимо по зубах цим інструментів кілька разів, поки не досягнете бажаного ефекту. Не варто робити їх занадто білими, адже це буде виглядати вкрай неприродно.
 • Photoshop — відбілити зуби на всі 100

  Чому недостатньо попереднього методу? Справа в тому, що інструмент освітлення має функцію освітлення наявного тону, а не відбілювання. Щоб зуби стали ідеально білосніжними, існує інший спосіб, якому навчитися також нескладно. На перший погляд він може здатися дуже довгим, але це не так, просто ми намагаємося подати матеріал дуже докладно, щоб починаючі користувачі змогли відбілити зуби в фотошопі вже з першого разу.

  Отже, відкриваємо зображення у фотошопі як завжди, наближаємо його.

  Тепер нам необхідно виділити зуби. Скористайтеся інструментом «чарівна паличка» (magic wand tool). Натиснемо на зуби і у нас відразу виділяться всі пікселі того ж кольору. Радимо міняти значення допуску (tolerance) нагорі, якщо виділяються зайві області. В не контрастному зображенні вибираємо інструмент «ласо» (lasso tool) для виділення замість чарівної палички. У програмі фотошоп Ви знайдете 3 види даного інструменту:

 • Вибравши перший — звичайне ласо, затисніть ліву кнопку миші то місце на зображенні, з якого Ви збираєтеся почати виділення і начебто олівцем обведіть зуби. Закінчити виділення потрібно в тій точці, звідки Ви його почали. Можливо, доведеться обводити кожний зуб окремо … Після того, як обведе один зуб, затисніть shift і продовжуйте виділяти інші зуби.
 • Другий вид — прямокутне ласо. В процесі виділення ми ставимо точки на контурі зубів, а лінія між точками проводиться автоматично. Порада: наблизьте зображення зубів якомога ближче, щоб ставити крапки на невеликій відстані один від одного.
 • Третій вид — магнітне ласо. Натискаємо один раз цим інструментом на контур, а потім просто рухаємо мишею, виділення буде виходити автоматично завдяки відмінності квітів між предметом і фоном.
 • Після виділення зубів необхідно знебарвити виділені зуби (ctrl + shift + U).

  А зараз будемо робити зуби природними. Для цього натискаємо на меню «зображення», потім «регулювання», там «криві» (Image-Adjustments-Curves). А тепер потягніть за діагональну лінію в різні боки і спостерігайте за результатом. Пограйте з даною опцією і отримаєте гарні білі зубки.

  Не забудьте зняти виділення з зубів. Це дозволять зробити клавіші ctrl + D. Тепер Ви самі вмієте вибілювати зуби в фотошопі! Удачи!

  Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Програмне забезпечення. Додайте в закладки постійне посилання.