Як відбілити зуби в домашніх умовах: корисні поради

загрузка...

Кожен хоче сяяти посмішкою гламурних зірок кіно і, за сьогоднішніми мірками, ніж біліше будуть ваші зуби, тим краще. Звичайно, не всі можуть дозволити собі кілька візитів до стоматолога для відбілювання; крім того, через деякий час плями з’являються знову, так що процедури потрібні регулярно.

Навіть при ретельному догляді поява плям на зубах неминуче; в цьому «винні» каву, газовані напої, чай, лікарські препарати, куріння, і інші фактори. Залишки їжі потрапляють в мікроскопічні тріщини в поверхні зубів, і вичистити їх за допомогою щітки практично неможливо. Відбілюючі пасти допомагають лише при незначній дисколорація.

Домашні засоби

Аптечні засоби для відбілювання зубів також далеко не завжди дають добрі результати; домашні засоби можуть бути не тільки більш дешевими, але і боле ефективними.

Харчова сода — це давно відомий засіб для відбілювання зубів. Більшість стоматологів згодні з тим, що воно безпечне у використанні і дає досить швидкий результат. Щоб нейтралізувати солоний смак, при використанні її можна змішати з зубною пастою.

Перекис водню — одне з найбільш популярних домашніх засобів. Перекис водню, поряд з деякими іншими інгредієнтами, входить до складу багатьох комерційних засобів для відбілювання зубів. Швидше за все, протягом деякого часу ви будете відчувати деякий печіння на яснах, зате зуби стануть набагато біліше. Як правило, результати стають помітним через кілька тижнів, але іноді це відбувається значно раніше.

Почистіть зуби щіткою і пастою як зазвичай, а потім полоскайте зуби перекисом водню протягом однієї хвилини. Потім виплюньте перекис і кілька разів ретельно прополощіть рот водою; не ковтайте перекис водню. Перекис водню також можна нанести на зуби шматком вати.

Полуниця: Не багато людей знають тим, що в полуниці містяться природні вибілюючі агенти. Так як в ній, крім того, багато цукру і кислот, важливо зразу ж після використання полуниці для відбілювання почистити зуби. Для відбілювання просто протріть зуби шматком полуниці або нанесіть на них тиск полуницю і залиште на дві-три хвилини.

Деревна зола: Це може здатися дивним, але деревна зола дійсно допомагає відбілювати зуби. Вона містить гідроксид калію, речовина, що володіє відбілюючим ефектом. Маленькі кристали видаляють забруднення, проти яких не допомагають щітка і паста. Однак часте використання деревної зуби може привести до пошкодження зубної емалі, тому не рекомендується застосовувати її лише іноді.

Змішуйте деревну золу із зубною пастою і чистіть зуби протягом двох-трьох хвилин. Після цього потрібно ретельно прополоскати рот; при необхідності почистіть зуби ще раз — уже без золи.

Домашня зубна паста: Змішайте трохи соди, перекису водню, кухонної солі та зубної пасти, і чистите зуби цією сумішшю. Ця суміш допоможе впоратися з багатьма плямами, проте не використовуйте її дуже часто, щоб уникнути руйнування зубної емалі.

Пам’ятайте, однак, що жовтуватий відтінок зубів є нормою — через кальцію, елемента, необхідного для здорової, міцної зубної емалі. А ось білосніжні зуби є не нормою, а результатом спрямованих зусиль людини. Занадто часте відбілювання призводить до руйнування зубної емалі, в результаті чого зуби стануть більш крихкими і чутливими до низьких і високих температур.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Здоров'я. Додайте в закладки постійне посилання.