Як відбілити зуби народними засобами?

Крім медицини, косметології люди вдаються до допомоги народних засобів, щоб доглядати за своїм тілом і обличчям, щоб перетворювати себе, робити більш красивими. Але не можна забувати, що зазвичай ми є фахівцями в якійсь конкретній своїй галузі і не можемо компетентно провести той же відбілювання зубів народними засобами, якщо не є стоматологами. Тому перед тим, як ми розповімо про народні засоби відбілювання зубів, попереджаємо, що використання багатьох з них може негативно відбитися на емалі зубів або привести до захворювань ясен.

Деревна зола — як відбілити зуби народними засобами

Деревна зола в своєму складі має гідроксид калію, який чудово відбілює. Як використовувати цей засіб? Приготуйте деревну золу, опустіть в неї свою зубну щітку і чистіть зуби, як завжди.

Існує й інший варіант відбілювання зубів цим народним засобом. Ви можете змішати зубний порошок або зубну пасту з деревинно золою, а потім чистити зуби вже таким поєднанням. Часто користуватися даними прийомом не рекомендується під уникнення пошкодження емалі зубів і ясен.

Якщо ви поняття не маєте, де дістати цю деревну золу, візьміть звичайний активоване вугілля, яке є в аптечках будь-якого будинку. Потрібно лише розтовкти таблетки активованого вугілля і чистити зуби вийшов порошком.

Харчова сода — як відбілити зуби народними засобами

Сода, напевно, теж знайдеться в кожному будинку. Її необхідно змішати із зубною пастою або просто насипати на зубну щітку. Також настійно рекомендуємо не зловживати таким засобом відбілювання зубів. Харчовою содою дозволяється чистити зуби не частіше, ніж 1 раз на тиждень, тому що вона безжальна до емалі зубів. Щоб не сильно истончить емаль, дотримуйтеся дані рекомендації, інакше ваші зубок почнуть гостро відчувати все холодне і гаряче, больові відчуття забезпечені.

Харчові продукти — як відбілити зуби народними засобами

Чи знали ви, що ягоди є хорошим народним засобом для відбілювання зубів. Вибір ягід зупиніть на полуниці і суниці. Не дивуйтеся, смачні харчові продукти також можуть мати силу в відбілюванні зубів. Роздушіть ягоди і нанесіть на свої зуби. Такий метод не тільки безпечний, але і дуже корисний!

Поговоримо про баклажанах. Вам знадобитися вогонь, в домашніх умовах це може бути свічка (але не газ). Необхідно обпалювати баклажан, поки від нього не буде сипатися чорний порошок, який якраз нам і потрібен! Зберіть його побільше, а потім за допомогою пальця втирайте його в зуби.

Також в відбілюванні зубів нам допоможе ще один кислий продукт харчування — лимон! Але від нього буде потрібно лише цедра (шкірка). Відокремте цедру лимона від м’якоті і натирайте зуби білою стороною скоринки. Але пам’ятайте, дане народний засіб краще використовувати лише один раз, так як воно є тільки екстреної мірою, використовувати яку постійно заборонено! Цедра лимона може сильно пошкодити емаль зубів.

І наостанок хочеться нагадати, що крім звернення до стоматолога чи народних коштів, є ще й спеціальні засоби з аптеки — гелі, капа, особливі зубні пасти.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Краса й особиста гігієна. Додайте в закладки постійне посилання.