Як видалити сторінку в контакті?

Створити профіль у соціальній мережі «вконтакте» не становило жодних проблем. Можна було без проблем вносити потрібну інформацію про себе, додавати до себе друзів, спілкуватися з ними і багато іншого. А видалити сторінку в контакті не так-то просто, на перший погляд … Насправді, існує не один спосіб, як видалити сторінку в контакті назавжди. Розглянемо два найпоширеніші варіанти проблеми.

Як видалити сторінку в контакті, коли я знаю пароль

 • Для початку необхідно створити новий поштовий ящик. Після цього заходимо на свою сторінку в контакті і йдемо в «налаштування». Там у вкладці «загальне» знаходимо напис «змінити адресу електронної пошти» і міняємо його на новий. На всякий випадок видаляємо свої фотографії, всю контактну та особисту інформацію, повідомлення та стіну, аудіозаписи, відеозаписи; в налаштуваннях приватності ставимо скрізь «тільки я». А потім просто напросто видаляємо щойно створений поштовий ящик.
 • Щоб повністю видалити сторінку в контакті, Вам доведеться заспаміть всіх, кого тільки можна! У своїх групах і на сторінці Павла Дурова також розсилати спам, лаятися матом і порушувати правила груп. Звичайно, не дуже приємне заняття, тому краще подумати про інші існуючих способах.
 • На своїй сторінці в контакті зайдіть в налаштування приватності, там треба поставити «тільки я» на всі пропоновані варіанти. Там же в налаштуваннях відкриваєте вкладку «оповіщення» і забираєте їх. Тепер доведеться потрудитися і видалити всю інформацію зі своєї сторінки: контакти, фото, аудіо та відео, приватні повідомлення та повідомлення стіни. Пройде певний проміжок часу, і Ви побачите напис «сторінка видалена». Після цього натисніть на «вихід».
 • Деякі користувачі рекомендують ще один спосіб, як видалити сторінку в контакті швидко. Нам знову необхідно звернутися до меню налаштувань в контакті. Там у вкладці «загальне» нагорі Ви побачите напис «додаткові сервіси». У них слід зняти галочки з усього, що тільки пропонують, в тому числі і з варіанту «моя сторінка». Якщо після цього Ви ще не бачите напис «сторінка була вилучена користувачем», тоді видаляйте всю інформацію на сторінці, включаючи друзів. Ваш акаунт буде видалений.
 • Видалити сторінку в контакті можна, додавши Павла Дурова в чорний список на своїй сторінці. Чорний список знаходиться в меню налаштувань.
 • Не панікуйте, якщо перший вибраний сметод не спрацював. Зазвичай радять скористатися всіма способами, щоб точно назавжди видалити сторінку в контакті.

  Як видалити свою сторінку в контакті, не знаючи пароль

  Жертвами зловмисників стають і користувачі соціальної мережі «вконтакте». Буває, що шахраї зламують сторінку, спам від твого імені, змінюють пароль, і ти не можеш навіть зайти на неї, щоб припинити цей безлад. Як видалити такий профіль?

  Попросіть зайти на сайт «вконтакте» свого друга. Прокрутіть сторінку до самого кінця вниз. По горизонтальній лінії розташовані різні опції, виберіть «техпідтримка». В з’явилася сторінці Ви побачите новини, відразу шукайте четвертий пункт і натискайте на напис «скористайтеся помічником». Вас запитають про варіанти проблеми, вибирайте «сторінка недоступна, на неї не увійти». Далі пригадайте, чи доступний для Вас поштовий ящик, на який Ви реєструвалися в контакті. Якщо доступний, натискаєте на відповідну опцію і слідуйте всім з’явилися рекомендацій. Якщо ж на пошту зайти неможливо або Ви вже не пам’ятаєте, як туди зайти, вибирайте іншу опцію. Тепер все просто: заповнюєте форму (як звичайне заяву) і висилаєте запитувані фотографії. Таким чином, ніхто з недругів не зможе видалити довільно Вашу сторінку. А Ви спокійно відновлюєте доступ до сторінки та видаляєте сторінку в контакті вищеописаними методами.

  Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Інтернет. Додайте в закладки постійне посилання.