Як видалити поштову скриньку в Яндексі?

v Відео — «Як видалити поштову скриньку в Яндексі»

З тим, щоб створити свою поштову скриньку в яндексе, все зрозуміло. Варто натиснути на одне слово «зареєструватися» і допомога тобі не потрібна. А от якщо тобі більше не потрібен який-небудь з адрес електронної пошти на Яндексі? Будеш копатися в настройках, шукати кнопку «видалити»?

Як видалити поштову скриньку в Яндексі

Розглянемо для початку процес видалення конкретно поштової скриньки на яндекс, не враховуючи будь сервіси, підключені до аккаунту. Отже,

 • Зайди на свою пошту звичайним способом. Для цього введи логін і пароль у відповідні поля форми авторизації.
 • У правому верхньому куті знайди кнопку «Налаштування». Вона знаходиться прямо під написом з твоїм логіном. Заходь в настройку.
 • У новому вікні, опусти погляд у самий низ. Там побачиш знак оклику в жовтому кружечку і напис «При необхідності ви можете видалити свій поштовий ящик». Натисни на виділене синім слово «видалити».
 • Відкриється сусідня вкладка, де тебе попереджають, що разом з поштовою скринькою і адресою будуть видалені і назавжди втрачені всі листи, а також відправлені на цю адресу повідомлення не будуть доставлені.
 • Якщо ти все ще хочеш видалити поштову скриньку в яндексе, то введи в спеціальне поле на цій сторінці свій поточний пароль від пошти.
 • Натисни сіру кнопку «видалити».
 • Поштова скринька з яндекса вилучений і більше не функціонує. Але ти опиняєшся на яндекс-акаунті. Щоб видалити його, потрібно натиснути на посилання «Персональні дані». У самому низу просто клацаєш на «видалити акаунт». Тепер ти потрапив на форму «Видалення облікового запису на Яндексі». І в цю форму від тебе вимагається ввести пароль і знову натиснути кнопку «видалити».

  Як тільки ти все видаляєш, тебе перекидає на звичайну стартову сторінку пошукової системи Яндекс.

  Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Інтернет. Додайте в закладки постійне посилання.