Як видалити групу в контакті?

На жаль, зараз немає можливості самому видалити групу повністю і безповоротно, проте є декілька хитрощів і вивертів. Посмостім, як видалити групу в контакті.

1. Найпоширеніший і популярний спосіб видалити групу в контакті — видалити всіх учасників, всі відео та аудіо записи, обговорення та інформацію, почистити або закрити стіну. Можна зробити це вручну. Але, щоб не було у людей можливості знову щось завантажити в групу, то необхідно зробити її максимально обмеженою за допомогою налаштувань. Для цього треба натиснути «Управління співтовариством», в розділі «інформація» вибрати наступне:

 • Стіна: вимкнена
 • Фотографії: вимкнені
 • Відеозаписи: вимкнені Аудіозаписи: вимкнені Документи: вимкнені Обговорення: вимкнені Матеріали: вимкнені Тип групи: закрита
 • (вибираючи закритий тип групи, ви прирікаєте її на те, що більше ніхто не зможе в цю групу вступити)
 • Таким чином виходить, що група зовсім порожня, ніхто вступити в неї не може, нічого в ній немає.
 • 2. Хитрий спосіб: видалити з групи всіх учасників, переробити її повністю в яку-небудь нісенітницю (змінити назву, завантажити дурні картинки, маячні обговорення), потім піти з групи самому. Адміни побачать безгоспну групу і видалять її. Даний метод стовідсоткової гарантії не дає, адже адміни можуть таку групу і не помітити.

  3. Ще один спосіб видалити групу в контакті: треба поміняти назву групи на «Видаліть мою групу будь ласка» і чекати, коли адміністрація побачить і видалить.

  Сподіваємося, що стаття виявилася корисною для вас!

  Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Інтернет. Додайте в закладки постійне посилання.