Як вибрати краватку?

Вибір краватки повинен грунтуватися на декількох речах. По-перше, потрібно підібрати форму краватки під фігуру. Також важливий колір в залежності від сорочки, події та зовнішності чоловіка. Візерунки на краватці можуть підкреслювати красу людини, і навпаки — приховувати дрібні недоліки. Подивимося, яку краватку підійде Вам …

Як вибрати краватку

Як би дивно це не здавалося для Вас, ділові люди знають основні правила у виборі краватки.

 • Обраний краватка повинна бути темніше сорочки.
 • Костюм повинен бути світліше краватки. Також можливий варіант контрастним забарвлення краватки.
 • Одягаючи однотонну сорочку, підберіть до неї краватка з малюнком. Хочете надіти однотонна краватка? Тоді Ваш вибір має зупинитися на сорочці з малюнком.
 • Який краватка вибрати — форма

  Чоловіки, погляньте на себе в дзеркало і віднесіть себе до певної категорії: «стрункий» або «в тілі». Чоловікам великої комплекції краще підбирати широкі краватки. Інакше вузький здасться на них зашморгом. А на стрункому чоловікові добре буде виглядати як раз вузька краватка. Так як широкий створить образ слинявчика. Щоб легше зрозуміти, що значить широкий або вузький краватку, скажемо, що стандартною є ширина 8,2 см.

  Поговоримо про довжину краватки. Якої довжини правильно вибрати краватку? Надіньте його, якщо широкий кінець краватки рівно закриває пряжку ременя, значить, Ви зробили правильний вибір. Другий критерій полягає в іншому кінці галстука, який зав’язаний у вузол на шиї. Повинно виходити знімати краватку, лише відтягуючи вузол і витягаючи краватку через голову, щоб не доводилося розв’язувати.

  Як вибрати колір краватки

  Підберемо колір і малюнок краватки під обстановку. На ділову зустріч не прийнято йти в яскравих за забарвленням краватках, в клітку, в смужку, в горох. На торжество або побачення з дівчиною все це підійде.

  Як вибрати чоловічу краватку під колір очей? Для сіроокий, блакитнооких підійдуть всі відтінки синього, сірий, блакитний, чорний. На сивочолих вони також будуть виглядати. Карооким і зеленооким чоловікам варто вибрати оливковий, темно-смарагдовий колір.

  Вибираємо краватку в залежності від фігури. Високим і худим людям підійдуть вузькі краватки з горизонтальними смугами. Струнким чоловікам невисокого росту — вузький з вертикальними смужками або однотонні. Для повних і високих — широкий з вертикальними смугами або геометричними фігурами. А на повних з невеликим зростанням добре виглядатимуть краватки з дрібними яскравими малюнками або також з вертикальними смугами.

  Як вибрати затиск для краватки

  Вибирайте затиск для краватки з думкою про те, що це не прикраса, а необхідний предмет. Не варто кидатися на надмірно блискучий, химерний затискач. Нехай він буде непомітною і стильною деталлю. Носити його треба під піджаком, зажим буде видно, коли Ви залишитеся в сорочці. Зажим повинен знаходитися між третьою і четвертою гудзиками на сорочці.

  Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Мода і стиль. Додайте в закладки постійне посилання.