Як вибрати кондиціонер в квартиру?

v Відео — «Як вибрати кондиціонер в квартиру»

Літня спека залишається відмінним приводом для того, щоб задуматися про покупку кондиціонера. Для більшості головним критерієм у виборі кондиціонера є ціна, але необхідно мати уявлення про інші параметри, які дуже важливі при виборі кондиціонера для квартири. Як зробити правильний вибір?

Тип кондиціонера Віконний кондиціонер

Такий кондиціонер зазвичай кріпиться у віконному отворі або на стіні. Він має здатність охолодження кімнати розміром до 30 кв. м. Серед віконних кондиціонерів існують універсальні моделі з функціями обігріву та охолодження. Позитивні сторони в придбанні кондиціонера — це низька ціна, простота установки і наявність функції вентиляції приміщення. До головних мінусів можна віднести гучну роботу і відсутність функції перенаправлення повітряного потоку.

Мобільний кондиціонер

Таке унікальне пристрій здатний до установки в будь-якій кімнаті. У кондиціонер вмонтований шланг, який призначений для відводу потоку теплого повітря. Цей шланг потрібно просто помістити за межі приміщення. Мобільним кондиціонерів не потрібний монтаж і вони можуть використовуватися абсолютно в будь-якому приміщенні. Але у такого типу кондиціонера є свої недоліки — висока ціна, галаслива робота, обов’язковий злив конденсату з відсіку, відсутність герметичності приміщення.

Спліт-система

Цей тип кондиціонерів на сьогоднішній день є найпопулярнішим. Він складається з вентилятора, який розміщується зовні, і внутрішнього блоку, що знаходиться в приміщенні. Спліт-система абсолютно безшумна, має безліч функцій (підігрів, вентиляція, осушення), володіє широким вибором внутрішніх блоків для певного дизайну квартири і може бути встановлена в будь-якому місці. Але коштує це задоволення недешево, викласти гроші доведеться і за установку спліт-системи.

Потужність кондиціонера

Чим потужність кондиціонера більше, тим функція охолодження виконується ефективніше. Щоб визначитися з вибором кондиціонера для квартири, необхідно розрахувати його потужність. Все дуже просто: 10 кв.м — 1 кВт потужності. Але крім цього варто врахувати кількість людей, що проживають в квартирі, розташування вікон в кімнаті (сонячна, несонячне сторона), кількість побутових і освітлювальних приладів.

Обігрів повітря

Пам’ятайте про те, що більшість кондиціонерів з такою функцією не використовуються, якщо температура нижче 5 градусів морозу.

Установка

Установка кондиціонера — це досить копітка робота, яка вимагає максимального професіоналізму. Поставтеся до даного пункту уважно і не пошкодуйте грошей на це, тому що при неправильному монтажі пристрій з легкістю може вийти з ладу.

Гарантія

Термін гарантійного обслуговування зазвичай становить 1 рік. Протягом року вам зобов’язані надати безкоштовний ремонт або заміну деталей кондиціонера. Сервісне обслуговування, при якому клієнт платить за запчастини, а ремонт отримує безкоштовно, триває 2 роки.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Побутові поради. Додайте в закладки постійне посилання.