Як вибрати джинси чоловікові?

Джинси ніколи не вийдуть з моди. Це факт, з яким не посперечаєшся! Напевно, немає жодної людини, у якого немає джинсів. Джинси підходять для багатьох випадків. Для клубу і для роботи, для побачення і подорожей, для відпочинку на природі і для походу в ресторан.

Перші джинси придумав Леві Страусс більше 150 років тому в Америці. Спочатку джинси були коричневого кольору і створені як міцна робочий одяг, саме тому вони прошиті з боків подвійною строчкою, а кишені укріплені заклепками. Згодом з’явилася фарба індиго і Леві став шити сині джинси. Йшов час, джинси видозмінювалися, але їх класичний варіант і основа будь-якої моделі: подвійна строчка і заклепки. Починаючи з середини шістдесятих років джинсами володіли половина жителів планети.

З тих далеких часів ніхто не змінив і систему розмірів. Вибрати джинси чоловікові можна просто знаючи його розмір. Звичайно, якщо мова йде про фірмові джинсах. Щоб правильно вибрати джинси чоловікові, потрібно розмір талії поділити на 2,5 і ви отримаєте розмір джинсів, ріст-довжина внутрішнього шва штанів, просто виміряйте її.

Але все ж, як вибрати чоловічі джинси. Почніть з того, що складіть джинси рівно, щоб збігалися обидві штанини, він повинні збігатися повністю, не повинно бути ніяких складок. Якщо це не так, це підробка! Справжні джинси мають бути важкими, а справжній денім для джинсів повинен мати плетіння ялинкою, а з внутрішньої сторони він світло-сірого кольору. Усередині тканина не повинна мати розлучень від фарби, затягувань і висять ниток, строчка не повинна перериватися і кожен шов повинен мати форму цифри вісім. Заклепки — обов’язкова частина джинсів, вони мідні або бронзові. З внутрішньої сторони собачки блискавки має добре читатися назва фірми. Блискавка завжди тільки залізна.

Дотримуючись ці рекомендації, ви легко підберете своєму чоловікові тільки справжні джинси!

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Мода і стиль. Додайте в закладки постійне посилання.