Як вибрати антирадар?

Кожен з водіїв неодноразово стикався з співробітниками ДПС, озброєними найновішими і ефективними «примочками». Мова зараз про радари, так, нд бачили їх і знають, для чого вони призначені — грубо кажучи, заміряти швидкість рухомих автомашин.

Але на кожен меч є свій щит, так? Пробіжимося по термінології, щоб не викликати помилок, при виборі автомобільного антирадара це важливо.

Радар-детектор — девайс, покликаний визначати сигнали радарів і оповіщати водія про їх наявність. Відповідно, про наявність співробітника ДПС, що чекає вас попереду. Це ніяким чином не заборонено законом, тому що не являє собою небезпеки або ущемляє чиїсь права.

Його часто плутають з антирадари. Ось це пристрій дійсно заборонено, так як при виявленні їм радара починає генерувати частотні перешкоди, щоб збити з пантелику радар / вивести з ладу / дати несусвітні свідчення / взагалі нічого не показати. Але ми повинні розуміти, що це можна характеризувати як свого виду тероризм, а це не є добре. До того ж, генерувати хвилі небезпечно для здоров’я водія і оточуючих, нехай не дуже, але невже нам потрібно відчувати ствол біля скроні, щоб відчути небезпеку? Будемо розсудливі, відкинемо думки про антирадари.

Нам потрібно вибрати автомобільний антирадар. Як вибрати антирадар? Точніше, радар-детектор, але ладно, термінологію попро на користь зручності. Ознайомимося з вимогами до антирадара.

Робота радарів ДАІ

Абсолютна більшість радарів ДАІ працюють в діапазонах К (або «візир»), але зустрічаються і пристрої, що використовують рідкісний діапазон Х. Отже, нам просто необхідно дізнатися перелік режимів роботи існуючих детекторів, список нижче:

 • детектор Ultra-K здатний розпізнати імпульсний режим К
 • детектор Ultra-Х — імпульс Х
 • Instant-On — детектив імпульсні радари / короткочасний Х-режим.
 • Звідси можна робити деякі висновки, для того, щоб правильно вибрати антирадар. Наш пристрій має відображати наступні функції:

 • можливість визначення абсолютно всіх діапазонів радарів ДАІ
 • діаметр активного простору виявлення
 • ставлення реальних і помилкових сигналів (менше — краще)
 • швидкість аналізу одержуваних даних
 • достовірність результату
 • якість виготовлення
 • Виходячи з цього, наші радар-детектори діляться на кілька великих груп, по ціновій категорії, природно. Принцип простий — дешевше, значить гірше. Але це не означає, що рядовому автомобілісту потрібен найдорожчий антирадар, адже він буде занадто потужним — буде створювати зайві перешкоди. Вибір зупиніть на те, який буде мати настройку чутливості. Раджу на трасі ставити побільше, в місті — поменше.

  Тепер нам ясно, нехай і поверхово, як правильно вибрати антирадар. Не порушуйте!

  Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Техніка. Додайте в закладки постійне посилання.