Як весело провести день народження?

День народження — це найголовніше свято для людини. Саме в такий день ми маємо право на щось більше, ніж зазвичай. Однак, це сильне оману, тому що якщо гарненько подумати, то ми можемо дозволити собі більше в будь-який інший день. Але не про це наша стаття. Ми поговоримо про те, як весело провести день народження і чим захопити гостей. Отже:

Який він «веселий день народження»?

Головний свято має бути зустрінутий на рівні. Важливо, щоб не тільки іменинник був щасливий, але і його гості запам’ятали цей день надовго. На сьогоднішній день існує маса способів відзначити день народження та так, щоб потім довго про нього згадуватиме. Давайте без довгих роздумів перейдемо до списку способів відзначити особисте свято:

 • Останнім часом досить популярними стали вечірки, які присвячені якійсь певній темі. Наприклад, вечірка в стилі італійської мафії, пляжна вечірка, вечірка в піжамах і багато-багато іншого. Якщо ви є організатором свята, то на вас лягає тягар відповідальності вибору теми. Ось, мабуть самі незвичайні і захоплюючі теми для вечірок: піратська (ром, капелюхи й чоботи, піратські жарти і веселе буяння), авто-вечірка (для друзів з машинами, всю ніч колесити по різних місцях), вечірка книжкових хробаків (легкі напої, тепле світло ламп і книги навколо). Це лише мала дещиця того, що можна придумати в якості теми вашого свята. Не забудьте про те, що ваші гості повинні слідувати правилам тематичного вечора, тобто повинні бути одягнені по дрес-коду, вести себе так як припускає тема. Інакше, вечірка не буде тематичною. Тематика — це цікаво і добре, але сам вечір обов’язково повинен бути наповнений якимось захоплюючим змістом. Ось, як весело провести день народження.
 • Останнім часом дуже популярним став незвичайний спорт. Така розвага, правда, підійде скоріше для особин чоловічої статі. Мова йде про пейнтбол. На сьогоднішній день, мабуть, у кожному місті можна знайти клуб і людей, які цим активно займаються. Ціна на оренду зброї і екіпіровки дуже близька до народу, а відчуття від гри, наближеною до справжніх військових дій, забудуться не скоро. До речі, багато дівчат також не відмовляються брати участь в подібних іграх, так як рівень захисту дуже високий. Проведіть пару годин свого життя під вогнем куль з фарби і ви точно будете ще довго згадувати про цю подію.
 • Згадаймо про класичні методи організації свого дозвілля. Будь пікнік на природі в колі близьких людей обов’язково відіб’ється у вашій пам’яті, як світле і добре подія. Не дивлячись на те, що ідея не нова, гірше від цього спосіб не стає. Немає сенсу згадувати також і про те, що даний спосіб святкування характерний скоріше для літнього та весняного періодів. Однак, при підключенні своєї фантазії можна організувати виїзд на природу навіть взимку. Це буде, звичайно ж, більш затратно, але і більше запам’ятається. Взагалі, будь-який виїзд кудись і зміна обстановки залишається в пам’яті як щось особливе. Саме тому такий спосіб організації свого свята буде відмінним вибором. Як весело провести день народження? Саме так!

 • Повертаючись до незвичайних способів святкування, пригадується наступний. Сьогодні, у багатьох містах муніципальний транспорт пропонує свої послуги в якості майданчиків для святкування. Що вони можуть запропонувати своєму пасажиру? Все дуже просто. Будь іменинник та й взагалі будь-який бажаючий може на кілька годин зняти автобус або тролейбус! Це здається неймовірним, проте, це працює вже в багатьох містах. Що може бути незвичайніше проїхати на тролейбусі по будь-яким маршрутом і випити шампанського за своє здоров’я? Крім того, ви можете прикрасити муніципального сталевого коня так, як вам захочеться. Слід, однак, відзначити, що навряд чи ви зможете провести весь день в салоні тролейбуса, так як це обійдеться в круглу суму, та й немає такої потреби. Після третього келиха шампанського когось може і заколисати! А цього ви, напевно, не хочете. Такий спосіб святкування — це одна з подій дня народження.
 • Хочеться особливо написати про свято, яке можна провести вдома. Як відомо, саме ці дні народження відрізняються своєю вигідною економічної складової, теплотою почуттів та відсутністю катастрофічних наслідків. Свято будинку, однак, може бути нітрохи не гірше, ніж свято поза стінах своєї фортеці. Тільки удома ви зможете себе відчути справжнім господарем становища і запропонувати своїм гостям затишні бесіди, спокійну музику і все те, що самі захочете. Тільки ви знаєте як весело провести день народження у себе вдома. Подумуєте пошуміти? Тоді можете вибратися на вулицю, щоб не заважати сусідам, а потім поверніться в теплий будинок на чашку чаю з смачним святковим тортом. Не варто недооцінювати звичайні способи святкування, все залежить від іменинника. Саме він — головна прикраса будь-якого свята.
 • Нічний клуб. Ось де може відзначити свій день народження представник веселої молоді. На сьогоднішній момент, більшість нічних клубів організовують цілі вечірні програми для розваги своїх відвідувачів. Деякі заклади готові запропонувати своїм щасливим, нещодавно народилися знову, клієнтам, спеціальні святкові знижки. Таким чином, постає питання лише про те, який клуб обрати для того, що відсвяткувати своє свято. При виборі пам’ятаєте про те, що він повинен сподобається не тільки вам, але і вашим гостям.
 • Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Свята. Додайте в закладки постійне посилання.