Як вдало вийти заміж?

Ще з дитинства всі дівчатка мріють про принца, про пропозицію руки і серця, про біле плаття і весіллі! Граючи в «дочки-матері» вони створюють образ щасливої родини, де є мама, тато і малюк. У дорослих жінок життя складається по-різному, не всім виявляється просто знайти собі пару або укласти шлюб з партнером.

Як дівчині вийти заміж

Напевно, ви дівчина, яка давно розібралася у своїх бажаннях. Ви хочете вийти заміж, не тому що так треба родичам, не для свята з шампанським і білою сукнею, не для весільних фото «в контакте», і не тому що «як би вже пора …». В такому випадку геть теорію, приступаємо до практичних порад!

Як швидко вийти заміж

 • Увага, даний рада спрямований не на теорію, а на практику! Чітко формулюй своє бажання вийти заміж. У яку б ситуацію ти не потрапила, завжди думай про те, що ти хочеш заміж, не приндиться перед подружками, що для тебе важливіше кар’єра, а заміж ти встигнеш, не бреши родичам, що тобі ще можна почекати. Всі думки і фрази матеріальні. Суперечливі бажання — головна перешкода на шляху до досягнення мети.
 • Чоловік — мисливець. Йому цікава та видобуток, яку важче впіймати. Надай чоловікові право тебе завоювати. Дай йому зрозуміти, що заміж тобі вже не так і хочеться, що ти зрозуміла, скільки переваг є в свободі! Не говори це словами, показуй вчинками: оточи себе чоловічою увагою, ходи гуляти з подружками, насолоджуйся життям і ніколи не намагайся його прив’язати до себе. Єдиний спосіб тебе завоювати — одружити на собі.
 • Бери ініціативу в свої руки. Як тільки ти зрозумієш, що хочеш за нього заміж, скажи йому відкрито про те, що тебе напружує жити без офіційних обставин. Не треба пояснення причин, і не розпускай нюні. Холодно скажи йому це і зупини його, якщо він почне говорити про себе, про мінуси шлюбу. Скажи, що тобі все одно, що ти просто констатуєш факт і будеш думати (ти, а не він!).
 • Якщо хочеш швидко вийти заміж, будь слабкою і безпорадною поряд з чоловіком мрії. Демонструй те, що тобі необхідна його допомога, захоплюйся його діями, хвали, говори, що не знаєш, як би і впоралася без нього.
 • Як вдало вийти заміж

  Якщо ти хочеш вийти заміж, тоді зустрічайся з тими чоловіками, які готові до шлюбу. Забудь про стосунки з одруженим, як би сильно ти не була закохана в нього. Забудь про тих, хто відкрито не вірить у шлюб, вважає оформлення відносин непотрібною річчю. Думаєш, перевиховаєш його? Ха, навіть якщо так, не думай, що в шлюбі він буде поглинений сім’єю.

  Щоб вийти заміж вдало, уникай таких типів чоловіків:

 • Одинаки по життю. Якщо чоловік звик до самотності, до того ж тяготиться спілкуванням зі своєю ріднею — це не сімейна людина. Порушити його звичне життя — це те ж саме, що завалити його важкою працею. А шлюб — це щастя, а не каторга.
 • Домашній зануда. Він буде робити зауваження на кожному кроці, стане чіплятися до будь-якої дрібниці, вже такий він є. Щоб жити в світі з такою людиною, вам доведеться жорстко контролювати свої емоції і запастися величезним терпінням на все життя.
 • Байдужий до дітей, не планує заводити своїх. Такий потенційний чоловік підійде лише тій, яка не налаштована на материнство. Чи потрібен такий — вирішувати виключно тобі.
 • Занадто самозакоханий. Він вважає себе досконалістю і в шлюбі буде вимагати, щоб ти відповідала йому, була ідеальною. Подумай, потягнеш ти це, та й чи потрібно воно тобі?
 • Скористайтеся порадами бувалих наречених і не залишайте бажання вийти заміж! Удачи!

  Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Відносини і Сім'я. Додайте в закладки постійне посилання.