Як в Windows 7 змінити тему?

Корпорація Microsoft якісно попрацювала над Windows 7. Та й зовнішній вигляд, на відміну від попередніх версій, вийшов на новий рівень. Згладжені шрифти, акуратні вікна програм з підтримкою прозорості і безліч дрібних нововведень, пов’язаних з Windows Aero радують користувачів по всьому світу. Але проходить якийсь час, і простої зміни кольору і ступеня прозорості вже не вистачає. Хочеться виділити свій комп’ютер з мільйонів, і тут-то стандартних засобів настройки вже недостатньо.

Як в Windows 7 змінити тему і стилі

На просторах інтернету доступно колосальну кількість тем для Windows 7 від сторонніх видавців. Однак, скачавши і розпакувавши тему, ми спостерігаємо папку з набором різноманітних файлів, не більш того. Як же встановлювати?

Нам допоможе утиліта Windows Themes Installer.

Програма не потребує інсталяції, але запускати її слід з адміністраторськими правами. (Клік ПКМ — «запуск від імені адміністратора»). Відразу після запуску утиліта встановить патч, тим самим відкривши доступ до установки різних тем оформлення.

Вказуємо шлях до файлів теми, раніше завантаженої з Інтернет, натискаємо «Install Theme». Праворуч є список встановлених тим, відтепер ваша — теж там. Вибираємо потрібний варіант оформлення, натискаємо «Apply Theme». Готово!

Змінюємо кнопку «Пуск»

Для цього нам потрібна програма Windows 7 Start Button Changer. У нас є десяток варіантів оформлення кнопки відразу після старту програми. Для застосування зміни потрібно перезапуск Провідника, ініціюється автоматично.

Змінюємо іконки додатків

Змінювати іконки інстальованих програм можна і вбудованими засобами Windows — «властивості» — «змінити іконку / значок». Але програм багато, а час — гроші. Автоматизуємо процес, скористаємося додатком 7conifier. Крім наборів піктограм воно містить кілька красивих, нейтральних тем. Є можливість відновити дефолтні значки (за замовчуванням), для цього треба зробити їх резервну копію — вам запропонують це при першому запуску. Набори іконок можна «укомплектовувати» свої власні.

Всі перераховані вище програмні засоби поширюються вільно, тому проблем з їх скачуванням виникнути не повинно.

Проробивши вище запропоновані дії, ви перетворите свою систему. Тепер ви самі можете навчити кого завгодно, як в Windows 7 змінити тему.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Програмне забезпечення. Додайте в закладки постійне посилання.