Як в Windows 7 відключити UAC?

Система контролю облікових записів користувачів (UAC) — це функція Windows, яка дозволяє запобігти несанкціонований доступ до системних файлів комп’ютера, іншими словами захищає від віддаленого запуску шкідливих програм на вашому комп’ютері.

UAC забезпечує захист, запитуючи або пароль, або підтвердження запуску тієї або іншої програми. Незважаючи на всі плюси системи контролю, у неї є один значний недолік — це постійний запит на підтвердження запуску тієї або іншої програми Windows. Через деякий час будь-якому користувачеві це починає порядком набридати, а в деяких випадках може вивести з себе! Так от, діалогове вікно, постійно з’являється на робочому столі користувача при запуску програм, і є система контролю UAC. Тому для полегшення свого життя, можна порадити користувачеві відключити UAC, хоч компанія-розробник Microsoft і не рекомендує цього робити.

Відключення UAC не означає, що ваш комп’ютер після дозволу запуску підозрілої програми не буде захищений. На цей випадок в комп’ютері використовується брандмауер, який блокує небажані з’єднання, також необхідно мати на комп’ютері нормальний антивірус, в якому можуть знаходиться вже впроваджені, системи контролю запуску програм. Але перед користувачем виникає питання, як в Windows 7 відключити UAC. Для цього ми створили спеціальний гайд, який з легкістю допоможе вам зробити це.

Як в Windows 7 відключити UAC: інструкція

Клацніть Пуск (внизу зліва робочого столу), знайдіть рядок «Пошук» і в цьому рядку пропишіть фразу (msconfig). У діалоговому вікні потрібно перейти на вкладку (Сервіс), далі у списку знаходимо рядок (Відключити контроль облікових записів), вибираємо і відключаємо, і далі для збереження параметрів натискаємо (Запуск). Щоб зміни вступили в силу, необхідно перезавантажити комп’ютер. Для зворотного включення UAC, виконайте дії описані вище, тільки в списку потрібно буде натиснути (Активізувати контроль облікових записів).

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Програмне забезпечення. Додайте в закладки постійне посилання.