Як в Windows 7 налаштувати мережу?

Всі ми прекрасно усвідомлюємо, що комп’ютер без доступу до мережі сьогодні просто невообразім. Інтернет необхідний повсюдно, навіть якщо ваша робота не пов’язана з ним, ви не активний користувач соціальних мереж та електронною поштою теж не користуєтеся — це не позбавляє вашу операційну систему потреби в оновленні, так само як і антивірус і безліч інших програм. Хоча хіба залишилися ще люди, які не використовують інтернет … Ви ж не переглядаєте цей сайт крізь екстрасенсорні можливості? Досить лірики, почнемо!

Підключення до Інтернету

В операційну систему Windows 7 інтегрований прекрасний майстер по налаштуванню доступу до Інтернету. Знайти його нескладно: Пуск — панель управління — центр управління мережами і загальним доступом. Далі тиснемо на «створення нового підключення».

А далі діємо по ситуації. Вибираємо необхідний метод підключення і виробляємо відповідну настройку. Детально на цьому ми зупинятися не будемо, в ім’я економії часу; подібні статті з покроковими алгоритмами ви знайдете на нашому сайті. Варіанти підключення різноманітні: широкосмугові восокоскоростние сполуки, доісторичні модемні (хто-небудь взагалі пам’ятає, що таке модем?), Віртуальні приватні підключення, бездротові, директ підключення типу «комп’ютер-комп’ютер», якісь ще «підключення до робочого місця» і так далі, спасибі Майкрософт, список далеко не повний. Деяким взагалі пощастило з підключенням, я зараз говорю про користувачів популярних 3G модемів, удосталь сповнювали ринок. Там все питання зводиться до встановлення однієї утиліти, яка весь процес налаштування автоматизує.

Але ж прийшли ми сюди не за цим, вірно?

Як в Windows 7 налаштувати мережу і обмінюватися файлами з її допомогою

У цю операційну систему вбудована прекрасна функція — домашня група. Її призначення направлено на те, щоб полегшити обмін файлами серед користувачів мережі. Так само варто відзначити безпека — завдяки вивіреним алгоритмам передачі даних, ви можете бути впевнені, що вони не «поб’ють» або загубляться. До того ж, ви легко можете накласти парольний захист на свій ресурс, що захистить його від несанкціонованого доступу.

Налаштовуємо мережа в Windows 7

Для початку з’єднуємо всі комп’ютери в локальну мережу. Фізично, здійснюється це кабелем або за wi-fi. Якщо комп’ютерів більше двох, і вай-Фаєма вони не обтяжені, потрібно додатковий пристрій — комутатор (хаб, світч в побуті). Ваш покірний слуга в цьому плані мажоріст: маючи два комп’ютери, з’єднує їх за допомогою маршрутизатора (роутера) кабелями. Безглуздо, це рівносильно установці трійника в розетку, усвідомлюючи, що окрім настільної лампи сюди ніколи нічого включати не будеш. Це була демотивация на особистому прикладі неощадливі, адже трійник стоїть в сотню разів дешевше маршрутизатора. Продумавши архітектуру мережі, перейдемо до алгоритму:

 • центр управління мережами і загальним доступом — вибір опцій домашньої групи,
 • «створити»,
 • вибираємо тип вмісту вашого комп’ютера, до якого надаємо доступ користувачам майбутньої домашньої групи,
 • споглядаємо згенерований випадковим чином пароль, а краще — виробляємо зворотну оцифровку. На папір запам’ятовуємо, боже.
 • Кожен комп’ютер, що входить в підмережа до машини, на якій створена домашня група, відтепер може до неї приєднається.

  Варто відзначити рівень прав користувачів домашньої мережі. Вони однакові для всіх, тому для більш ретельної настройки доведеться з кожною папкою працювати окремо.

  Що означає «кулі» і звідки це прийшло?

  Налаштувати мережу в Windows 7 нескладно. Дійсно складно відстежувати список своїх «Розшарені» файлів і папок. «Шарити» від англійського «Share» — «частка», в побуті має більш широкий зміст, нишпорити — надавати доступ до чого-небудь. А не довільно отримувати його, як може здатися на перший погляд, згадуючи слова однокореневі.

  Спростити стеження за своїми кулями просто. Шарьте цілими бібліотеками! Ви ж знаєте, що це таке … да? Ех. Бібліотеки, якщо абстрагуватися від стереотипів, деякі каталоги однотипних файлів в Windows 7. Ви самі вказуєте конкретним бібліотекам шляху, звідки їм збирати дані, а пізніше надаєте доступ до них — тобто ви регулюєте свої кулі просто видаляючи папки з індексації їх бібліотеками, це ж так просто! 😉

  Чудовою властивістю домашньої групи, крім перерахованого вище, є можливість доступу до пристроїв, встановленим на вхідних в не комп’ютерах. Принтери, багатофункціональні пристрої, мультимедіа — пристрої (проектори, наприклад) — список цей зростає, адже розробники постійно покращують систему Windows 7, розширюючи її функціонал.

  Та що там говорити, якщо два роки тому для того, щоб відкрити дисковод на віддаленому комп’ютері, що входить в локальну мережу треба було закінчити технічний ВУЗ і бути як мінімум, непоганим telnet програмістом (що пахне зломом і порушенням прав користувачів). .. Сьогодні для цього є домашня група і день на «бомбардування» пошукової системи Google. Та й ті по-дитячому щирі емоції аля «та це ж магія!» вже складно викликати … Дерзайте!

  Адже тепер вам відомо, як налаштувати мережу в Windows 7!

  Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Програмне забезпечення. Додайте в закладки постійне посилання.