Як в скайпі змінити голос?

У двадцять першому столітті все більше людей спілкується в Skype. Але іноді з’являється бажання змінити свій голос, щоб не бути впізнаним, або просто хочеться когось розіграти. Якщо ви ще не вирішили, як змінити голос в скайпі, то можна скористатися наступними порадами …

Як змінити голос в скайпі «дідівським» способом

Спочатку варто розглянути найпростіші способи. Наприклад, можна взяти в зуби сірник або на ніс надіти білизняну прищіпку. Ще голос міняється, якщо покласти під язик жувальну гумку, отриману з кількох пластинок і під час розмови тримати її під язиком. А ось наступними способами користувалися ще наші батьки. Вони для зміни голосу обертали мікрофон носовою хусткою або приставляли до нього горлечко банки. Під час комп’ютерних технологій всі вищеперелічені способи здаються злегка дивакуватими. Спеціальні комп’ютерні програми краще всього впораються з поставленим завданням.

Міняємо голос в скайпі за допомогою комп’ютерних програм

Дані програми призначені змінювати голос, одержуваний з мікрофону в режимі реального часу. Вони можуть, як поміняти голос в скайпі, так і до невпізнанності змінити запис треку, тобто голос вашого улюбленого музичного виконавця. Ще з їх допомогою можна підправити вашу власну пісню.

І перша з таких комп’ютерних розумниць — це безкоштовна програма MorphVOX Junior. Розробники цієї програми врахували, що у всіх людей різний тембр голосу, тому програма допоможе вибрати відповідний вам режим, за допомогою автоматичного конфігуратора. Крім зміни голосу дана версія має можливість створювати звуковий фон — вашому співрозмовнику буде здаватися, що ви перебуваєте на вулиці або в транспорті.

Перетворити ваш голос в дзвінкий тенор або могутній бас, зробити його по вашому бажанню чоловічим або жіночим допоможе Voice Changer Software Diamond. Після установки на свій комп’ютер цієї програми перед вами не буде стояти питання — як змінити голос. В скайпі за допомогою даної версії можна розмовляти в реальному часі, змінюючи свій голос на самі різні варіанти, наприклад, додаючи тембри голосів самих різних тварин (миші, коні або жаби). Таке спілкування можна застосовувати для спілкування в самих різних голосових чатах або в різних іграх онлайн. Програма хороша тим, що має великі можливості змінювати тональність голосу, частоту та інші цікаві показники.

Ще одним прикладом безкоштовної програмки, яку можна вільно скачати в інтернеті, буде Scramby. Вона включає в себе 43 фонових звуку і 26 голосів. Дана аудіо утиліта допоможе змінити голос в скайпі і анонімно спілкуватися в самих різних онлайн програмах. Відрізняється вона максимально зручним інтерфейсом і невеликою кількістю необхідних налаштувань. Вам доведеться вибрати вподобану голосову плату та налаштувати для зручності користування свої гарячі клавіші, всі інші настройки встановляться самостійно. У функціоналі програми є всі необхідні можливості для створення якісного зміненого голосу і фонової підтримки. Більше вам не важко буде ввести співбесідника в оману.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Інтернет. Додайте в закладки постійне посилання.