Як в Опері поміняти мову?

Припустимо, що ви вже завантажили і встановили улюблений браузер на свій комп’ютер, єдине, ви не знаєте, як в Опері поміняти мову на російську або будь-якої іншої, тоді ця стаття для вас.

Перше що необхідно зробити — це запустити браузер Опера, причому для налаштування мови не має значення, на якій сторінці він відкриється. Для цього потрібно здійснити лівою кнопкою миші подвійне клацання по іконці браузера.

Далі є кілька варіантів, які можна застосувати для переходу до пункту «Preferences» («Загальні налаштування»). Можна зайти на панелі управління в пункт «Tools» («Інструменти»), можна натиснути на велику букву «O» червоного кольору, яка розташована у верхньому кутку екрану ліворуч або здійснити теж саме натисканням двох клавіш на клавіатурі «CTRL + F12». Потім необхідно вибрати наш пункт «Preferences» («Загальні налаштування»), після чого відкриється нове діалогове вікно. За замовчуванням ви опинитесь у вкладці «General» («Загальні»), там і необхідно вибрати мову браузера. Для цього слід натиснути на перевернутий трикутник біля напису «Language» («Мова») і в списку знайти потрібну мову, в даному випадку російська (ru). Все що залишилося зробити — підтвердити свій вибір і вносяться зміни кнопкою «ОК».

Потрібно зазначити, що в браузері Опера існує свій стандартний набір мов. Однак, його можна доповнити, для цього потрібно завантажити «мови» з інтернету.

Тепер ви знаєте, як в Опері поміняти мову, пробуйте, напевно у вас все вийде.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Програмне забезпечення. Додайте в закладки постійне посилання.