Як в однокласниках вставити картинку?

v Відеоролик — «Як в однокласниках вставити картинку»

Соціальна мережа Одноклассники з’явилася в 2006 році і була абсолютно безкоштовною. Крім внесення в свій профіль особистої інформації, простий листування з друзями, ще можна було легко вставляти будь-які картинки в повідомлення, на форум. Зараз з’явилася маса непорозумінь, що стосуються того, як в однокласниках вставити картинку.

Справа в тому, що з плином часу сайт Одноклассники став включати все більше і більше платних послуг. Якщо раніше всі смайлики для будь-яких користувачів були безкоштовним задоволенням, то тепер, крім 50 безкоштовних смайликів, є і новий набір з 175 картинок, який є платним.

Як вставити картинку в форум однокласників

Внаслідок прийняття поправок до закону «Про захист авторських прав», людина не має права копіювати в інтернеті картинки навіть для особистого користування. Справа в тому, що у кожної картинки в інтернеті є свій правовласник. Тобто виставлення в мережу чужих картинок є злочинно-караним діянням, за яке стягується штраф. Штраф може коливатися від 200 до 2000 рублів залежно від морального і матеріального шкоди, який Ви завдали автору. Тому вставити картинку в однокласники: в повідомлення або на форум неможливо, так як сайт не бажає вести судові тяжби з авторами картинок.

Якщо користувач бачить на форумі в однокласниках картинку, то скопіювати її і вставити в інший форум не може. Справа в тому, що ця картинка, напевно, взята з платного набору смайликів, який людина поки не набув. Виходить, що в однокласниках вставити картинку таки можна, якщо скористатися даною платною послугою. Далі ми розповімо, як це зробити.

Як в однокласниках вставити картинку платно

Заплативши за послугу платних смайликів «Мої смайлики», людина матиме можливість завантажувати свої власні смайлики або вибирати будь смайлик з додаткового платного набору. Щоб замовити цю послугу, необхідно відправити смс-повідомлення, яке буде коштувати приблизно 140 рублів. Вартість послуги може трохи змінюватись в залежності від оператора. Але вставляти картинки в однокласники, заплативши таку суму, Ви зможете обмежена кількість часу. Через 45 днів за послугу треба буде заплатити знову. Щоб підключити послугу платні смайлики …

 • Зайдіть на сайт Одноклассники.
 • Відкрийте сторінку будь-якого користувача і натисніть на кнопку «написати повідомлення» як завжди під його аватарки.
 • У цьому повідомленні слід натиснути на «додаткові смайлики».
 • Тепер вибирайте будь-який вподобаний смайл або картинку.
 • У вікні з підключенням послуги «мої смайлики» Ви повинні слідувати запропонованої інструкції, відправляти платне смс-повідомлення, і після цього ця послуга буде підключена для Вашого профілю.
 • Як в однокласниках вставити картинку безкоштовно

  На різних форумах люди залишають відгуки про те, що тільки заплативши за набір смайликів, людина зможе вставляти картинку в однокласниках. Але спритні користувачі все-таки знайшли спосіб вставляти картинки в форум і повідомлення на однокласниках абсолютно безкоштовно …

  Малюнки клавіатурою і смайликами

  Звичайно, такі картинки будуть не настільки барвистими, зате вони стануть незвичайними та оригінальними. Наберіть в будь-якому пошуковику «малюнки клавіатурою» або «малюнки смайликами». Ви знайдете масу варіантів того, які гарні зображення можна зробити за допомогою символів звичайної клавіатури! Змальовувати це в форум або повідомлення на однокласниках, і картинка готова. Використовуйте звичайні смайлики, з’єднуйте їх. Також ви зможете вступити в групу в однокласниках: «Малюнки клавіатурою і смайликами», і копіювати звідти незвичайні картинки!

  Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Інтернет. Додайте в закладки постійне посилання.