Як в однокласниках відправити листівку?

Ви зареєстровані в соціальній мережі Одноклассники і чули, що інші користувачі мають можливість надсилати там листівки? Дійсно, будь-який користувач даного сайту може відправляти листівки своїм друзям. Сьогодні ми розберемося, як відправити листівку в однокласниках.

Як відправити листівку в однокласниках через «Однокласник Плюс»

Крім радісних відгуків знайомих про цю можливості, Ви могли чути і про сумний досвід втрати грошових коштів при спробі відправляти листівку. Безкоштовно відправити листівку в однокласниках раніше можна було тільки через додаток «Однокласник плюс». Зазначимо, що доповнення працювало лише в браузері Enternet Explorer 6 або 7 версії. А відправляти листівки користувач міг тільки тим людям, які також встановили собі доповнення «однокласник плюс». Дані умови роботи з листівками в однокласниках не влаштовували багатьох користувачів! Адже в даний час зовсім небагато людей віддають перевагу браузеру Enternet Explorer, та й листівки хотілося відправляти всім своїм друзям, а не тільки тим, хто встановив собі додаток Однокласник Плюс.

Тепер же безкоштовно відправити листівку в однокласниках і порадувати своїх друзів і близьких стало набагато простіше, як виявилося. Даного доповнення більше не існує, так як в даний час можна відправляти листівки в однокласниках прямо всередині соціальної мережі, не встановлюючи додаткових програм! Як це працює?

Відправити листівку в однокласниках через додаток «Листівки» всередині сайту

Починаючи з 9 червня 2011 року у користувачів соціальної мережі Одноклассники з’явилася нова можливість надсилати листівки своїм друзям прямо з сайту. У додатку «Листівки» зібрана маса приголомшливих, яскравих і красивих листівок. В якому б браузері ви не працювали (Firefox, Opera, Google Chrome та інші), додаток буде доступно скрізь! Отже, як відправити листівку одному в однокласниках:

 • Зайдіть в додаток «Листівки».
 • У першій вкладці «Мої листівки» ви будете зберігати те, що вам вже відправляли ваші друзі. Нижче поштової скриньки розташовані постійно оновлюються нагадування про найближчі святах, в тому числі і про дні народження ваших друзів.
 • У другій вкладці «Каталог листівок» листівки розсортовані по самим популярним, тобто за тими, які найчастіше вибирають користувачі сайту Одноклассники. Також тут у вас з’являється можливість вибрати рубрику листівок, щоб підібрати примірник по темі (наприклад, «Весілля» або «День будівельника»). Відправляти листівки можна прямо звідси.
 • Натисніть на будь-яку рубрику, перегорніть запропоновані листівки і вибирайте чудову листівку на свій смак. Досить натиснути на неї 1 раз.
 • Не обов’язково підписувати листівку, але уявіть, як приємно буде одержувачу прочитати ваші теплі та щирі слова. До того ж натиснувши на «Підписати», ви зможете вибрати те, чи всі будуть бачити цю листівку або тільки одержувач.
 • Тепер вибирайте друга, якому призначена листівка, і натисніть «Відправити».
 • Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Інтернет. Додайте в закладки постійне посилання.