Як в однокласниках видалити коментар?

Все більшою популярністю починають користуватися соціальні мережі, такі, як Вконтакте або Одноклассники. Так, тільки останню в добу відвідує понад тридцять мільйонів чоловік. Звичайно, багатьом з них доводилося залишати на своїй або чужій сторінці повідомлення, про які пізніше можна і пожаліти. Напевно, Ви теж задавалися питанням, що робити в подібній ситуації.

Чи існують програми для видалення коментарів?

Відразу варто сказати про те, що в Однокласниках неможливо видаляти свої коментарі на чужих сторінках, під чужими фотографіями або на чужій стіні. Найкращий спосіб зробити це — попросити господаря сторінки позбутися непотрібного повідомлення. Тому, звичайно, перед тим, як що-небудь прокоментувати, тричі подумайте, не пошкодуєте Ви про це в майбутньому. Також дотримуйтесь заходів безпеки і не вірте тим, хто стверджує, що знає, як в Однокласниках видалити коментар на сторінці іншого користувача соціальної мережі. Це можуть виявитися звичайні шахраї, які вимагатимуть від Вас конфіденційну інформацію, гроші, або ще щось. На жаль, подібне шахрайство набуло досить значні масштаби не тільки на Однокласниках, а й у всій глобальній мережі. Не завантажуйте собі на комп’ютер програми, за допомогою яких нібито можна видалити свій коментар, оскільки цей спосіб недієвий.

Як в Однокласниках видалити коментар у себе

У той же час, Ви як завгодно можете розпоряджатися своїми і чужими повідомленнями на своїй сторінці. Врахуйте, що коментарі інших Ви не маєте права редагувати, але здатні їх видаляти. Зробити це досить просто: натисніть на відповідну кнопку поруч з небажаним повідомленням, після чого спливе вікно з питанням про те, чи дійсно Ви бажаєте видалити коментар. Натисніть на кнопку Видалити, якщо готові зробити це, або Скасувати, в тому випадку, якщо вирішили все-таки залишити повідомлення.

Видаляти коментарі до статусу потрібно в обговоренні. Клацніть по хрестику у правому верхньому кутку повідомлення, або позначте галочкою небажані коментарі, натиснувши на кнопку Видалити. За тим же принципом видаляються повідомлення під фотознімками або відеофрагментами. В принципі, господарі інших сторінок мають ті ж права, тому не ображайтеся, якщо Ваш коментар буде кимось видалений. Врахуйте, що всі повідомлення стираються безповоротно, тобто, перш, ніж натиснути на кнопку Видалити, гарненько подумайте, чи потрібно все таки це в даній ситуації.

Якщо хочете, можете додати людини, який залишив коментар, у свій чорний список, щоб він більше не міг коментувати Ваші фотознімки, відеофрагменти та повідомлення, залишені на Вашій сторінці. Щоб заблокувати користувача, зайдіть в Мої повідомлення і виберіть там того, з ким не бажаєте більше спілкуватися. Над ім’ям людини з’явиться кнопка. Заблокувати, натисніть на неї. Перш, ніж накласти блокування, програма Вас запитає, чи справді Ви цього бажаєте. Тисніть Заблокувати, або навпаки, Скасувати, якщо відмовилися від прийнятого рішення. Таким чином, на своїй сторінці Ви — повноправний господар, проте на чужих сторінках Ви не зумієте нічого видалити або поміняти.

Тепер ви знаєте як в Однокласниках видалити коментар.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Інтернет. Додайте в закладки постійне посилання.