Як в Однокласниках красиво написати ім’я?

Напевно, ви неодноразово стикалися з користувачами «Однокласників», ім’я і прізвище яких обрамлені якимись незрозумілими, але гарними символами. Наприклад зірочками, сердечками, ромбиками або ще чим. І природно це викликає масу питань виду, а як в однокласниках красиво написати ім’я. Сьогодні ми допоможемо вам в цій нелегкій справі декількома корисними порадами.

Три способи, як красиво написати ім’я в однокласниках

Спосіб номер один: потрібно скористатися таблицею символів в Windows. Знайти її досить просто, дотримуйтесь наступних шляхом: меню «Пуск», далі «стандартні», переходимо на «службові» — «таблиця символів». Тут є величезна безліч спеціальних символів. Деякі дуже специфічні, і завдяки цьому кожен зможе знайти щось унікальне для себе, виділити своє ім’я в однокласниках серед сотень однакових. Але ж не всі люди використовують в якості операційної системи Microsoft Windows. Навпаки, з кожним днем все більше і більше прихильників знаходять собі Ubuntu Linux або теж Macintosh. Що ж робити, якщо ви — «яблучник»?

Спосіб номер два: ви можете запросто скопіювати будь-який вподобаний вам символ з нашого сайту. Виділіть потрібну вам конструкцію і скопіюйте (комбінація Ctrl + C непогано заощаджує час). Потім вставте (а тут на допомогу приходить Ctrl + V) символ в потрібну вам позицію (до або після імені / прізвища) і радійте результатам. Ряд символів для копіювання можна знайти тут: символи для «Однокласників»

Існує також третій, кілька екзотичний метод прикрасити своє ім’я в однокласниках. Для цього затискайте клавішу «alt» і будь-яку цифру на нампад (цифровий блок в правій частині клавіатури). Клавіша NumLock при цьому повинна бути активна, багато моделей клавіатур сигналізують про це спеціальної лампочкою-індикатором. Наприклад, символ серця () набирається комбінація «alt» + «3». Розкладка клавіатури при цьому значення не має, будь то латиниця або кирилиця — байдуже. Результатом ваших дій все одно будуть всілякі символи, які допоможуть зробити ваше ім’я в однокласниках красивіше.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Інтернет. Додайте в закладки постійне посилання.