Як в однокласниках дізнатися невидимку?

Останнім часом, питання про «невидимках» на сайті «Одноклассники.ру» підриває мозок користувачам рунета і змушує їх шукати обхідні шляхи режиму. На форумах, доморощені хакери говорять про те, що у них є відповідь на питання про те, «як же все таки в однокласниках дізнатися невидимку». Однак, юні та підприємливі комп’ютерники не поспішають тут же давати відповідь. Вони просять одну сотню іноземної валюти і свято клянуться в тому, що як тільки гроші перейдуть на їхній рахунок, то всі ваші «невидимки» будуть розкриті і «спалені» в багатті справедливості.

Немає інформації про те, чи вдається хакерам зламати сайт і обійти систему. Іншими словами, не відомий чи дізнаються вони невидимок. Але судячи з відсутності коментарів на форумах, ніхто з розсудливих людей не укладають угод з хакерами.

Відповідь на питання чи можна дізнатися невидимку на однокласниках досить простий і лаконічний. Ні, не можна. На кількох форумах, були наведені дуже логічні доводи про те, чому це не представляється можливим. Справа в тому, що режим «невидимка» на сайті «Одноклассники.ру» є платним сервісом. І коштує це задоволення, яке реалізує ниці соціальні потреби і страхи деяких користувачів «Однокласників», досить не дешево — 141 рубль та ще й скільки копійок в місяць. У зв’язку з не малою ціною сервісу, рівень захисту збільшується в сотні разів, тому що адміністрація сайту ГАРАНТУЄ повну конфіденційність користувачам режиму «Невидимка». «Браво!» — Хочеться сказати розробникам сайту — відмінний спосіб зробити гроші на психології сучасної людини, а краще сказати споживача.

Однак, не завжди це було так. Колись, а саме в 2009 році, був спосіб подолання системи і розкриття режиму «Невидимка». Ми опишемо його, а ви можете спробувати, але навряд чи щось вийде … Все таки, 141 рубль …

Весь відповідь крився в змісті HTML-коду. Зазвичай відкривався вихідний текст сторінки. Режим невидимки розкривався знаходженням в розмітці коду з карткою-невидимкою. Після цього вичленяли ось таке посилання з коду:

www.odnoklassniki.ru/dk?st.cmd=friendMain&st.friendId1240403394919&tkn12376

У представленій посиланню, параметр «friendId = 240403394919» це і є людина-невидимка. Щоб отримати сторінку нашого інтріганта, ми просто відкриваємо сайт, потім будь-яку сторінку профілю людини і підставляємо в рядку посилань, отриманий Id. Ага … Ось і він, наш таємничий незнайомець, який навчався в паралельному класі до дев’ятого, потім пішов на слюсаря і був такий. Ну здрастуй, друг.

Вище описаний спосіб як довідатися невидимку в однокласниках канув у минуле. Залишається похвалити адміністрацію сайту «Одноклассники.ру» за надання дійсно якісних послуг по усуненню спокою своїх же улюблених користувачів.

«Людина зіпсував собі шлунок і скаржиться на обід. Те ж і з людьми, незадоволеними життям.» Лев Толстой (Круг Читання)

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Інтернет. Додайте в закладки постійне посилання.