Як в контакті зайти на закриту сторінку?

Коли цікавить Вас людина не числиться в списку друзів з якихось причин, а його сторінка відкрита лише для друзів, дуже хочеться зазирнути до нього, дізнатися, що відбувається в його житті, подивитися фотографії. Але як в контакті зайти на закриту сторінку, незрозуміло.

Насправді зайти на закриту сторінку в контакті зі свого аккаунта можна. Використовуючи різні програми, які пропонують скачати на просторах інтернету, Ви автоматично стаєте жертвами шахраїв і встановлюєте вірус до себе на комп’ютер.

Навіщо опускати руки?! Чи помітили Ви маленьку застереження: «зі свого аккаунта не можна»? Так! Ми будемо дивитися закриті сторінки користувачів не зі своєї сторінки. Отже, варіанти того, як в контакті зайти на закриту сторінку:

 • Додається в друзі до користувача з лівої сторінки.
 • Дізнаємося e-mail та пароль від сторінки самого користувача.
 • Розглянемо ці способи перегляду закритих сторінок в контакті детальніше …

 • Ліву сторінку в контакті зараз створити не так-то просто. По-перше, в контакті ввели систему запрошень. Також необхідно прив’язувати до сторінки номер мобільного телефону. Навіщо зайва морока?! Знайдіть одного зі своїх друзів і попросіть його додатися до цікавого Вас користувачеві в друзі, причому причина запиту повинна бути досить вагомою. Його додали? Вітаю! Тепер зі сторінки одного можна зайти на закриту для Вас сторінку в контакті.
 • Щоб дізнатися e-mail та пароль користувача, скористаємося клавіатурним шпигуном (кілоггерів). Він буде фіксувати всі натискання клавіш на клавіатурі. Безкоштовно скачати програму можна тут: Keylogger.zip (544 Кб). Встановлюємо її на тому комп’ютері, яким користується потрібний нам чоловік (наприклад, в школі, в офісі). Якщо Ви ніде не зустрічаєтеся з ним, тоді залишається лише перший спосіб. Отже, під час установки кейлоггера треба поставити галочки в наступних пунктах: «Start program in hidden mode …», «Hide at start menu», «Web navigation record …», щоб келоггер був прихований від користувача, і знали про ньому лише Ви. І на завершення установки ніжімаем «Apply & Spy», щоб почати шпигувати. Після того, як потрібна людина посидить за цим комп’ютером, ми натискаємо на ньому клавіші Ctrl + Shift + Alt + U, а там «Keystrokes & Clipboard». Потім через функцію знайти шукаємо сайт vkontakte.ru. Знайшовши e-mail та пароль людини, можна зайти на його колись закриту сторінку в контакті.
 • Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Інтернет. Додайте в закладки постійне посилання.