Як в контакті видалити всі повідомлення відразу?

Напевно, складно знайти інтеренет-користувача з Росії, який не знайомий з соціальною мережею Вконтакте. Учасники мережі кожен день обмінюються великою кількістю повідомлень. Іноді цих повідомлень набирається занадто багато. Часом до нас приходить і спам. У зв’язку з цим виникає питання: Як у контакті видалити всі повідомлення відразу? Відповідь така: якщо не користуватися спеціальними скриптами і плагінами видалити відразу всі вхідні і вихідні повідомлення в контакті не вийти. Проте є способи, як зробити процес видалення швидше. Про них ми зараз і поговоримо.

Як видалити в контакті всі повідомлення відразу?

Стандартний спосіб видалення листування — це поставити галочку навпроти кожного повідомлення, потім натиснути кнопку «Видалити». Але якщо кількість листів обчислюється тисячами, набрешемо чи в когось вистачить терпіння діяти подібним чином. Щоб прискорити процес стирання повідомлень Вконтакте, можна видаляти їх групами, або видаляти листування з певним користувачем.

 • Видаляємо групу повідомлень. Зайдіть на вашу сторінку Вконтакте і відкрийте вкладку «Мої повідомлення». Якщо листування показана у вигляді діалогів, натисніть «Показати у вигляді повідомлень». Виберете зверху «Отримані» чи «Надіслані» повідомлення. Потім в групі завдань «Виділити» клікніть посилання «Все», після «Видалити». Треба зазначити, що при цьому відійдуть не всі повідомлення, а тільки що знаходяться на цій сторінці. Проробіть цю процедуру необхідну кількість разів. Те ж саме зробіть з відправленої поштою.
 • Видаляємо переписку з конкретним користувачем. Виберете будь-яке повідомлення користувача, листування з яким ви хочете видалити. Внизу клікніть посилання «Показати історію повідомлень з …» З’являться діалоги з даними учасником Вконтакте. Наведіть стрілку миші на напис «Історія повідомлень». Праворуч ви побачите спливаюче меню «Показати всі», клікніть на посилання. Після цього з’явитися опція «Видалити все». Скористайтеся нею. Вся переписка з даними користувачем буде вилучена. Зауважимо, що в даному випадку будуть видалятися як вхідні, так і вихідні повідомлення, що значно прискорить процес видалення листування. Виконайте ці операції для історій повідомлень з іншими користувачами, і вся ваша переписка буде вилучена.
 • Ось нехитрі способи, які допоможуть вам розібратися, як в контакті видалити всі повідомлення не відразу, але досить швидко.

  Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Інтернет. Додайте в закладки постійне посилання.