Як в контакті сховати всіх друзів?

Багато хто задається питанням, як приховати друзів в Контакте і чи можна приховати їх всіх? Сьогодні сховати всіх друзів у соціальній мережі Вконтакте можна. Адміністрацією були введені деякі зміни, про які мова піде далі. Якщо раніше можна було приховати абсолютно всіх друзів зі списку, то тепер не більше 30. А деякі користувачі скаржаться, що не більше 15! Як в контакті сховати всіх друзів? Ніяк, на жаль. Але ви можете спробувати приховати хоча б частину тих, кого вам хотілося б приховати. Для цього зробіть наступне:

 • У списку функцій зліва знайдіть «Мої налаштування»
 • Далі виберіть розділ «Конфіденційність»
 • У ньому — пункт «Кого видно в списку моїх друзів і підписок» => З’явиться табличка, де в правій колонці буде видно список всіх друзів, а в лівій будуть ті, кого ви вирішите сховати. Для цього натисніть на «плюс» напроти необхідного імені.
 • У міру того, як ви будете додавати прихованих друзів, колонка справа буде збільшуватися, і в якийсь момент ви вже не зможете далі додавати в список прихованих друзів нові імена. На цьому й закінчиться «ліміт» прихованих друзів.
 • Таким чином ви створите свій список прихованих друзів, який при відкритті вашої сторінки іншими користувачами нікому не буде видно!

  Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Інтернет. Додайте в закладки постійне посилання.