Як в контакті розкрутити групу?

Щоб відповісти на питання: «Як у контакті розкрутити групу?», — виділимо два аспекти. Перший аспект просування — це грамотне наповнення групи, тобто робота з утриманням та супровід цього змісту хорошим візуальним контентом. Другий аспект просування — це використання функціоналу мережі «ВКонтакте», а також технічні можливості просування.

Якщо ми говоримо про зміст групи і візуальному оформленні, то зробіть так, щоб ваше співтовариство було корисно і цікаво цільовій аудиторії — тим користувачем, яких ви збираєтеся залучити. Бажано мати чітке уявлення про те, хто буде становити «кістяк» групи. Так, якщо ви хочете з допомогою групи продавати машини представницького класу, то наївно буде оформляти її в рожевому кольорі, що привертає прихильниць серіалу «Татусеві дочки» від 12 до 17 років. Контент — зміст спільноти повинен відповідати на конкретні запити користувачів, бути корисним. У людей має бути причина звертатися до вашої групі кожен день як за зведенням про прогноз погоди. Чудово, якщо в групі викладається якась ексклюзивна інформація, яку користувач не може знайти ні в якій іншому місці. Такою інформацією користувачі будуть ділитися зі своїми друзями (ефект «сарафанного радіо») і, можливо, залучати їх вступати в групу. Більша кількість користувачів — вище місце положення групи в топі. Добре продумайте аватар групи — адже це її символ. Він не повинен бути відразливим, зробіть його або дуже конкретним, або, навпаки, закладіть в його основу якусь творчу складову. Те ж саме стосується фотоальбому групи. Викладайте або зроблені власноруч фото, або ретельно відібрані. Користувачі соціальних мереж звертають увагу на візуальний контент.

Не забувайте про зворотний зв’язок. Добре, якщо модератори групи постійно знаходяться он-лайн і реагують на дії користувачів, якщо необхідно. Так учасники групи відчувають, що співтовариство «живе», підтримується, вони завжди можуть напряму зв’язатися з керівництвом або його представниками. Також важливо постійно оновлювати інформацію.

Як в контакті розкрутити групу технічно?

Працюйте з ключовими словами — це ті слова, за яким користувач буде шукати вашу групу. На даний момент топові рейтинги складаються за 1 ключовому слову (словосполученню). Тобто необхідно промоніторити групи-конкуренти, виявити, якими ключовими словами користуються вони і вирішити: чи хочете ви боротися з ними за запитом на таку ж фразу або варто підібрати схожі ключові слова по темі і просувати свою групу в менш конкурентному середовищі.

Можна імітувати налаштовувану активність. Зазвичай цим займаються різні маркетингові або рекламні служби. Проте якщо у вас є однодумці або знайомі, які погодяться допомогти безкоштовно, то можна попросити їх створювати дискусії в обговореннях, активно коментувати у вашій групі. Можливо, створювати якісь гострі, навіть конфліктні обговорення. Адже пам’ятаєте слоган однієї з програм рейтингового каналу НТВ: «скандали, інтриги, розслідування». Використовувати такий прийом можна тільки тоді, коли це не відлякає вашу потенційну цільову аудиторію.

Необхідно, щоб вже наявні користувачі залучали до групи друзів. Для цього можна влаштовувати різні конкурси, де умовою для участі буде запрошення в групу певної кількості друзів або як можна більшої їх кількості. Наприклад, можна організувати конкурс «Найкраща дівчина / містер групи / машина / домашня тварина» і т.д., і номінанти конкурсу будуть самі просити своїх знайомих вступити в групу для того, щоб підтримати їх, навіть якщо конкурс не принесе їм ніякої матеріальної вигоди . Все тому, що крім матеріальних потреб у людей є величезна кількість інших: бути першим або найкрасивішою, стати помітним і т.д. Пам’ятайте, що в основі будь-якої дії лежать людські потреби. У всіх людей є свої слабкості, і часто вони дуже типові.

Як в контакті розкрутити групу за гроші?

Те ж саме, як уже згадувалося вище, можуть зробити професіонали за плату. Для цього варто скористатися SEO-форумами. Але важливо пам’ятати, що технічно придбана аудиторія часто не є вашою цільовою аудиторією, особливо якщо ви оплатили нетаргетірованную рекламу виконавцю. Незабаром така аудиторія покине групу або не буде вести в ній активність. Якщо вам важливо «технічне» кількість учасників групи, наприклад, для звіту, то можна проігнорувати цю інформацію. У зворотному випадку, краще концентрувати увагу на якості, а не кількості. Лояльні, зацікавлені користувачі принесуть більше користі і групі, і вам. Купувати нових прихильників групи можна і за рахунок накрутки лайків («мені подобається»).

Ви також можете обійтися без посередників у сфері просування групи за допомогою фінансів, а скористатися офіційними послугами мережі «Контакт». В цьому випадку ціна переходу користувача в вашу групу збільшується, але можна сподіватися, по-перше, на велику захищеність від шахрайства, а по-друге, на більш якісну рекламу (без ботів і т.д.). Хоча необхідно зазначити, що періодично адміністрація сайту не виконує свої зобов’язання.

Просіть своїх друзів, які мають групи прорекламувати вашу. Аудиторія груп-друзів буде лояльніше ставитися до посилань на іншу групу, ніж незнайомі користувачі.

Далі: не забувайте давати посилання на вашу групу, оновлення в ній, цікаві теми як на своїй стіні в контакті, так і на інших ресурсах, де у вас є акаунти і це дозволяється робити редакторами. Наприклад, якщо у вас є популярний блог в ЖЖ або Blogger, користуйтеся цими можливостями. Головне, щоб реклама не була занадто нав’язливою — це стомлює і відлякує потенційних відвідувачів.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Інтернет. Додайте в закладки постійне посилання.