Як в контакті подивитися статистику повідомлень?

Соціальна мережа Вконтакте існує з 2006 року. Багато користувачів зареєструвалися в ній уже кілька років тому і за цей час написали і отримали масу особистих повідомлень в контакті. Можливо, деякі навіть не пам’ятають, з ким вони могли переписуватися якийсь час назад. А може бути, хтось уже не перебуває в списку друзів, а повідомлення від них залишилися серед тисяч інших. Якщо Ви не видаляли особисті повідомлення, то у Вас є можливість подивитися статистику повідомлень в контакті за весь час перебування в соціальній мережі.

Як в контакті подивитися статистику повідомлень

Існує дуже популярна група в контакті під назвою «Статистика повідомлень ВКОНТАКТЕ!». З її допомогою дуже просто, швидко і безпечно можна подивитися, статистику своїх повідомлень. Вона присвячена розробці спеціальних скриптів для отримання найрізноманітнішої статистикою в контакті. Отже, наберіть в пошуку груп її назву і вступите. Група відкрита, тобто Ви відразу зможете скористатися всіма можливостями. Розберемося із статистикою повідомлень в контакті:

 • Вступивши до групи, натискаємо на кнопку «меню», що розташована вгорі під описом цієї групи.
 • Із запропонованих опцій вибираємо статистику повідомлень.
 • В інструкції «як користуватися» натискаємо на кнопку «сюди» і переходимо по зовнішньому посиланню. Це посилання випробувана і є безпечною.
 • Перед Вами з’явився дуже довгий скрипт. Необхідно виділити його і скопіювати до кінця. Тобто від «javascript» до «wrongPage);».
 • Потім заходимо в свої приватні повідомлення, видаляємо вміст адресного рядка і вставляємо туди той довгий скрипт, який ми копіювали. Натискаємо на «enter».
 • На прохання дозволити доступ до особистих даних, дозволяємо.
 • Швидкість обробки буде залежати від кількості накопичених особистих повідомлень в контакті. Обробка завершена! Насолоджуйтеся результатом!
 • Поспішаю обрадувати Вас — і це ще не все, що Ви можете дізнатися про свою листуванні! Переглянути статистику повідомлень в контакті можна і по тому, в який час дня і року Ви спілкуєтеся активніше з тією або іншою людиною. Розглянемо додаткові можливості …

 • Не закривайте вікно з обробкою повідомлень. Зліва розташовуються квадратики, в які можна ставити галочки. Поставивши галочку в самому верхньому рядку, виділяться всі повідомлення, а вище з’явиться можливість експортувати отриману статистику повідомлень в контакті в нотатки і розповісти друзям в новинах.
 • Прибравши першу галочку і поставивши нову галочку нижче, де написано «загальна статистика», Ви зможете побудувати різні графіки листування з усіма користувачами: за кількістю повідомлень і по числу символів. При цьому можна дивитися разом або окремо на отримані і відправлені повідомлення.
 • А далі вибираєте будь-якого користувача і також дивіться статистику повідомлень в контакті з ним в графіках. Можна виділяти двох користувачів і порівнювати їх між собою.
 • Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Інтернет. Додайте в закладки постійне посилання.