Як в контакті подивитися гостей?

v Відео — «Як в контакті подивитися гостей»

Люди, які знають не з чуток соціальну мережу «однокласники», користуються там функцією перегляду гостей, тобто перевіряють тих людей, які заходили до них на сторінку. Чи можна те ж саме зробити в контакті? Як в контакті подивитися гостей?

В контакті можна подивитися гостей через програми

Певною кнопки для перегляду гостей в контакті не передбачено. Така фішка сайту і приваблює багатьох користувачів. Адже можна заглядати хоч кожен день на сторінку цікавлять тебе людей, а вони про це не дізнаються.

Але існують певні програми, де можна подивитися гостей в контакті, які дозволяють ставити так звані пастки для друзів та інших користувачів в контакті. Наприклад, додаток мої прихильники і мої гості.

 • встановлювати додаток до себе на сторінку.
 • Дозволяєш доступ до своєї інформації. При установці програми тебе про це попросять.
 • В самому додатку натискаєш на кнопку мої гості. Там бачиш віконце, в якому буде відображатися твій список гостей в контакті.
 • Поки в ньому жодного гостя. Опусти погляд і натисни на кнопку «Зловити більше гостей». Там побачиш свою індивідуальну посилання-пастку. Скопіюй її, а потім встав до себе в особисту інформацію на сторінці, наприклад, в рядок «веб-сайт» або «про себе». А можеш поставити в свій статус і розповісти про це друзям.
 • Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Інтернет. Додайте в закладки постійне посилання.