Як в контакті підвищити рейтинг безкоштовно?

У кожного користувача соціальної мережі «вконтакте» є свій рейтинг. Побачити його може кожен, глянувши на горизонтальну смужку під своєю аватарки. На ній буде висвітлюватися число зі знаком відсотка. Це число якраз і позначає Ваш рейтинг.

Перш ніж дізнатися, як в контакті підвищити рейтинг, розберемося для чого він потрібен. По-перше, високий рейтинг дозволяє перебувати на верхніх позиціях в пошуку людей в контакті. Тобто якщо шукають людину з Вашим ім’ям або прізвищем, то знайдуть швидше того, чий рейтинг буде вище з цими даними. По-друге, пишуть про те, що чим вище рейтинг користувача, тим більше ймовірність, що він потрапить в число шести осіб, що знаходяться он-лайн на головній сторінці одного. Звичайно, хтось може прагнути до збільшення рейтингу для того, щоб самореалізуватися хоч віртуально, якщо реально не виходить. Це особиста справа кожної людини.

Як в контакті підвищити рейтинг безкоштовно

Кому не хочеться отримати щось, не віддавши за це ні копійки?! Деякі користувачі контакту зацікавлені в підвищенні свого рейтингу, але не знають, як це зробити. Пропоную розглянути різні способи.

 • Рейтинг користувача з’являється, в першу чергу, за рахунок заповнення даних свого профілю. Людина повинна подивитися під смужку рейтингу і знайти там підказки, як підвищити профіль в контакті. Можливо, Вам запропонують розповісти про себе, додати контактну інформацію або заповнити графу з захопленнями. Навпаки кожної підказки буде позначено, скільки відсотків в добавок до рейтингу Ви отримаєте за це. Підвищити рейтинг в контакті безкоштовно можна саме таким методом до 100%.
 • Є ще один спосіб збільшити свій рейтинг безкоштовно. Знайдіть друзів, у яких є зайві, не використані голоси в контакті. Попросіть їх проголосувати за вас, тим самим Ви підвищите свій рейтинг в контакті безкоштовно.
 • Існують певні програми, які регулярно пропонуються користувачам, які хочуть підвищити свій рейтинг в контакті безкоштовно. Не будьте наївними. Безкоштовний сир буває тільки в мишоловці. Зазвичай після установки такі програми крадуть Ваші персональні дані в контакті, зламуючи тим самим сторінку. Або програма може попросити надіслати смс-повідомлення для її активації, здерши з Вас велику суму грошей.

  Скупий платить двічі. Якщо Ви хочете зробити свій рейтинг в контакті вище 100%, не пошкодуйте 10 рублів за 1 голос, і Ваш рейтинг вже 101%! За допомогою самого сайту «вконтакте» користувач може відправити смс та отримати голоси, купивши за них свій рейтинг.

  Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Інтернет. Додайте в закладки постійне посилання.