Як в контакті отримати голоси безкоштовно?

У відомій соціальній мережі «Вконтакте» існує можливість отримувати так звані голосу. Для розуміння їх фунцкіі, голоси можна порівняти з електронними грошима сайту. За допомогою голосів користувач може підвищити свій рейтинг, купити подарунок для друга, використовувати їх для покупки яких-небудь речей в грі. Але отримати голоси в контакті безкоштовно досить важко.

Голоси в контакті — як отримати

Щоб користувачеві отримати голоси в контакті платно, необхідно зайти на сторінку «поповнення балансу». Для цього можна натиснути на свої подарунки, там вибрати функцію відправлення подарунка, а потім «отримати голоси». Це не означатиме, що Ви повинні будете відправити кому-небудь подарунок. Розпоряджайтеся своїми голосами, як хочете. Отже, у Вас з’являється віконце, де докладно пояснюється, як отримати голоси в контакті через смс. У Вас є можливість отримати не менше трьох голосів. Отримати 1 голос в контакті неможливо, заплативши гроші. Але Ви можете попросити його в одного. Користувач може відправити смс на 3, 10 і 60 голосів, за що він заплатить відповідну суму. Наприклад, 3 голоси будуть коштувати 35 рублів, а 10 голосів — 100 рублів.

У цьому ж віконці Ви знайдете і інші більш вигідні способи отримання голосів у контакті за гроші. Щоб отримати голоси в контакті дешево, натисніть у вікні на найбільш підходящий для Вас спосіб оплати: термінали оплати, банківські картки або електронні гроші.

 • Натиснувши на термінали оплати, Ви побачите список різних терміналів, в яких є можливість поповнити рахунок в контакті. В таких терміналах необхідно буде знайти логотип «Вконтакте». Якщо на головній сторінці його не виявиться, то перейдіть в розділ «інше». Далі дійте за інструкцією в терміналі.
 • Якщо Ви володар банківської картки Visa, Master Card, і на їх рахунку є певна сума грошей, то Ви можете поповнити баланс, не виходячи з дому. У запропонованому вікні впишіть суму, комісія від якої становитиме 1,9%.
 • За допомогою електронних грошей користувач моментально отримає голоси в контакті, вибравши відповідну платіжну систему на тій же сторінці. Це може бути система «Яндекс-гроші», «WebMoney» та інші.
 • Як отримати голоси в контакті безкоштовно

  Не радять вірити різним програмам в інтернеті, які обіцяють захмарний рейтинг і отримання голоси в контакті. А встановлювати їх у себе на комп’ютері зовсім небезпечно. Найчастіше такі програми є вірусом і зламують ваші паролі від соціальних мереж, поштового ящика, ICQ і так далі.

  Безкоштовні голоси в контакті дійсно отримати нелегко. Але все ж є деякі методи:

 • Попросіть друга подарувати голос в контакті. Можливо, залишився у нього 1 зайвий, який друг не знає, як витратити. А раптом таких щедрих друзів виявиться багато, так у Вас і з’являться безкоштовні голоси. Щоб друг передав Вам голос в контакті, краще скористатися додатком «менеджер голосів». Знайти додаток можна через звичайний пошук в контакті.
 • Як ви знаєте, в контакті дуже багато різних груп по темам. Знайдіть таку групу, до якої Ви можете застосувати свій талант. Наприклад, Ви класно малюєте графіті в контакті, пишіть вірші або приголомшливо оригінально обробляєте фотографії в спеціальних редакторах. У великих групах часто проводяться конкурси, переможцям яких нараховуються безкоштовні голоси. Тому якщо Ви знаєте про свої здібності і можете їх застосувати в контакті, то отримати голоси в контакті нахаляву для Вас не стане проблемою.
 • Якщо Ви любитель пограти в ігри в контакті. То в самому додатку часто є можливість отримати додаткові голоси, запросивши друзів в дану гру або виконавши певні умови гри. Але заковика в тому, що ці голоси можна буде використовувати лише в рамках цієї програми.
 • Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Інтернет. Додайте в закладки постійне посилання.