Як у ворде зробити зміст?

загрузка...

Програма Microsoft Office Word добре знайома кожному користувачеві комп’ютера, причому зовсім не важливо просунутому або початківцеві. Оскільки в сучасному світі звичайний ноутбук є практично в кожному будинку, то можна легко зробити висновок, що текстовий редактором Word використовують все.

Особливо незамінна ця програма для студентів, чиновників, офісних працівників і журналістів, які кожен день пишуть статті, курсові та дипломні роботи, звіти і так далі. Якісне, а головне правильне оформлення одне з ключових вимог. З цієї причини проблема, як в ворде зробити зміст буде завжди актуальною.

Отже, пропонуємо вашій увазі детальну інструкцію:

1. Без сумнівів, у вас є текст, який містить в собі різні заголовки і підзаголовки (наприклад, глави і параграфи). До кожного такого розділу вам необхідно задати свій стиль. Зробити це можна за допомогою пункту «стилі» у вкладці «головна».

 • Наприклад: Глава 1, Глава 2 — задаєте стиль «Заголовок 1», Параграф 1, Параграф 2 — задаєте стиль «Заголовок 2» і так далі.
 • Примітка: стилів представлена величезна кількість, можете вибрати будь-який.
 • Важливо пам’ятати, щоб голови були виділені однаковим стилем одного зразка, а параграфи однаковим стилем іншого зразка, якщо у вихідному документі у вас є подальший розподіл (наприклад, ще підпункті), то їх виділяємо вже третім стилем.
 • 2. Тепер перейдемо безпосередньо до створення змісту. Для цього необхідно знайти у верхній панелі меню «посилання» і натиснути кнопку «зміст» (в різних версіях Microsoft Office Word назви можуть різнитися — наприклад, автоматичне зміст). Виберете будь-який тип змісту, який вам сподобався.

  3. В результаті цих дій ви побачите автоматично з’явилося зміст до документу, який буде оновлюватися в міру внесень змін. Для примусового зміни змісту натисніть правою кнопкою миші на аркуші змісту і виберіть «оновити».

  Примітка: якщо у вас на комп’ютері встановлено Microsoft Office 2003, то, щоб у ворде зробити зміст, стилі оформлення заголовків потрібно шукати на панелі поруч з віконцем «тип шрифту» (наприклад, «Times New Roman»), а команда » посилання «знаходиться в меню» вставка «, там потрібно вибрати пункт» зміст і покажчики «. Алгоритм дій у Office 2007 і 2010 аналогічний.

  Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Програмне забезпечення. Додайте в закладки постійне посилання.