Як у фотошопі зробити напис?

Adobe Photoshop — це той продукт, який обов’язково стане в нагоді вам для створення цікавих зображень або редагування фотографій. За допомогою фотошопу можна реалізувати свій творчий потенціал чи розвинути свої професійні навички, якщо ви, наприклад, — дизайнер. Сьогоднішній урок про використання фотошопу присвячений написів і тому, як їх потрібно грамотно розміщувати. Отже:

Як у фотошопі зробити напис?

На перший погляд, завдання з написання тексту на зображенні або фотографії здається більш ніж простий. І це дійсно так. Щоб створити напис, в панелі інструментів виберіть іконку у вигляді літери «Т». У вікні необхідно ввести потрібний текст і клацнути по пустому простору для його закріплення на зображенні. Але в чому справа? Чому ці літери ніяк не вписуються в загальний фон і настрій фотографії? Ось тут-то і починаються складності. Текст повинен не тільки бути, тобто бути присутнім на фотографії, він ще й повинен поєднуватися із загальним настроєм зображення. А ось це завдання вже не найпростіша. Однак, не варто сумувати і складати руки після перших невдач. Фотошоп має потужні можливості, які допоможуть перетворити ваш текст на зображенні на витвір мистецтва, ну або просто зробити його адекватним, а найголовніше, що читаються.

Для редагування написаного тексту клацаємо на області з ним. Тепер у нас з’являється можливість якимось чином змінювати сам текст і букви. Ви можете управляти різними параметрами за допомогою рядка інструментів редагування тексту, яка розташовується над робочою областю. Перший розділ — це шрифт. З безлічі запропонованих варіантів, необхідно вибрати той шрифт, який би повністю відповідав вашим завданням при створенні кінцевого зображення. Для того щоб вибрати шрифт необхідно клацнути на стрілочку поряд з назвою останнього використаного шрифту. Будьте уважні. Тільки виділений надрукований текст піддається редагуванню. Якщо текст вже написаний, для його зміни потрібно виділити його. Припустимо, що з шрифтом ви визначилися. Рухаємося далі, щоб в фотошопі зробити напис.

Наступна опція — це розмір шрифту, яка позначена цифрами. Чим більше цифра, тим більше розмір. Постарайтеся зробити так, щоб напис гармонійно виглядала на всьому зображенні. Її розмір не повинен перевищувати розмір найбільших об’єктів на малюнку або фотографії. Однак, в даному випадку правила може диктувати тільки ваша уява. Наступне невелике віконце допомагає нам вибрати характер відображення тексту. Вибирайте різні опції і ви зрозумієте, який саме характер підійде для вашого зображення.

Наступна опція допоможе визначиться з кольором тексту. Це дуже важливо для створення кінцевого дизайну картинки. Колір букв повинен відповідати всьому зображенню, а головне, його ідеї. Тепер, дорогий читач, ви можете самостійно поекспериментувати з іншими функціями редагування тексту, які пропонує нам фотошоп.

Ми ж трохи розповімо про використання різних фонів при розміщенні тексту на зображенні. Краще розмістити напис на однорідному фоні. Таким чином, текст буде видно, і картинка буде зрозуміла в цілому. Однорідним фоном можуть служити всі зображення великих об’єктів, таких як небо, вода, хмари і так далі. Будь-який текст на однорідному тлі зрозумілий і читабельний. Так потрібно в фотошопі робити напис.

Самий головний інструмент для редагування тексту викликається за допомогою подвійного клацання по шару зображення, який розташовується в списку шарів. За допомогою вікна ви отримуєте можливість найтоншої настойки зображення тексту. Немає сенсу описувати кожну з опцій, так як їх величезна кількість. Експериментуйте і використовуйте свою уяву. Пам’ятайте, що будь зроблене дію можна скасувати за допомогою значка зворотною стрілочки.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Програмне забезпечення. Додайте в закладки постійне посилання.