Як у фотошопі зробити аву?

Поза всяким сумнівом, той факт, що аватар — це те, по чому складається перша думка про кого-небудь в інтернеті. Так, ще ник, але графічне зображення куди простіше сприймається, і що приховувати, кидається в очі. З аватаром виникають будь асоціації, він легко запам’ятовується. Цим і пояснюється зростаючий інтерес, як зробити аву в фотошопі.

Так, до речі, навіщо робити самому? Можна скачати з якогось сайту, а таких безліч, і асортимент там широкий — кожен зможе знайти щось для себе. Але де гарантія, що таку ж аватарку вже не скачала сотня, а то і тисяча людей? Якщо вже ми вирішили підкреслити свою індивідуальність, то починати зі скачування поширених картинок не варто. Унікальність вашого профілю тут же падає в рази.

Зробити аву в фотошопі не так вже й складно. Потрібно зовсім небагато часу і мінімальні знання програми. Та ще й ідея, посидючість, акуратність, терпіння, час … ну да ладно, не все відразу.

 • До аватару пред’являється ряд вимог. Одне з найважливіших вимог — це розмір зображення. На багатьох сайтах накладено обмеження, пов’язане саме з цим пунктом. Найбільш часто використовувані розміри це 60х60, 100х100, 120х120px (пікселів).
 • Визначившись з розміром зображення, задумайтеся про ідеї. Власне, про те що буде розташовано на аватарі, кількість об’єктів, їх розмір. Якщо ви захочете розташувати себе на тлі морського лайнера або космічного корабля з «Зоряних воєн», та ще й в обнімку з Ханом Соло і підписом Майкла Джордана в лівому кутку — навряд чи вийде щось путнє. Врахуйте пропорції, композицію, ракурс. І не втрачайте нитку логіки! Фантазія може бути бурхливою, але напевно ви самі сміялися над чиїмись абсурдними Авамі. Не хочете стати об’єктом глузувань? Продумайте все дрібниці.
 • Є ідея. Є картинка. Приступаємо до обробки!

 • Заводимо фотошоп, створюємо новий документ. Задаємо при цьому потрібні розміри, наприклад 120 пікселів у висоту і 80 — в ширину. Робиться це нескладно: Файл — Новий — у вікні переставте «точку» навпроти пункту «px». Власне, у відповідні поля вводимо цифри, тиснемо «ок». Прямо з диспетчера файлів системи перетягуємо, шляхом затиснення лівої клавіші, потрібне зображення. Перетягуванням, масштабуванням, часткової обрізанням зображення надаємо йому гармонійний вигляд, упевняємося в шуканому. Намагайтеся не виходити за межі позначеної області і у вас все вийде.
 • Підігнавши картинку, надаємо їй індивідуальність. Зробити це можна так, наприклад, Фільтр — Пластика. Вибираємо інструмент, що нагадує палець і підтягуємо / розтягуємо ділянки зображення. Багато хто так збільшують собі м’язи, економлячи час на спортзал.
 • Або можна змінити колірну гамму аватара. Зображення — корекція — рівні. Відкриється гістограма картинки. Знаючи коди RGB ви можете досить сильно змінити будующій аватар. Але й без спеціальних знань, «на око», виходить типово.
 • речі, вищеописані команди мали на увазі наявність у вас російськомовного фотошопа. Якщо ваші меню програми все ще віють закордоном — не біда! На нашому сайті ви можете знайти опис, як змінити мову в фотошопі.

  Сподіваюся, вам стало зрозуміло, нехай і в загальних рисах, як зробити аву в фотошоп.

  Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Програмне забезпечення. Додайте в закладки постійне посилання.