Як у фотошопі вставити особа в шаблон?

Дуже багато починаючі користувачі фотошопа часто мене запитують, як у фотошопі вставити особу у шаблон. Це зовсім не важко …

 • Для початку вибираємо і викачуємо шаблон. Далі, нам потрібно вибрати фото тієї людини, особа якого будемо використовувати в роботі. Головна умова для вибору це ракурс, так само бажано врахувати освітлення. Отже, відкриваємо обидва зображення у фотошопі. Зазвичай шаблони вже розбиті по шарах. Для зменшення ваги файлу, більшість верств зазвичай вимкнено. Включити шари можна різними способами.
 • Натиснувши клавішу F7.
 • Зайти в меню праворуч і вибрати вкладку «Шари».
 • Зайти в меню на верху «Вікно» і вибрати рядок «Шари».
 • На що відкрилася вкладці, поруч з назвою шару, є порожні квадратики, натискаємо на них, з’являться «глазики», а на робочому просторі почнуть з’являтися приховані шари.
 • Тепер відкриваємо вибраного нами фото. Перед тим, як вкласти особа в шаблон, виділяємо його. Це можна зробити, вибравши в правому меню інструмент «Ласо» або інструмент «Овальний область», далі копіюємо, клавіші Ctrl + C або в меню «Редагування» — «Копіювати». Це фото закриваємо і відкриваємо наш шаблон. Тепер треба вкласти особа в шаблон. Для цього натискаємо клавіші Ctrl + V або в меню «Редагування» — «Вставити».
 • Так як дозвіл фото і шаблону часто бувають різними, підганяємо їх один до одного. Для цього, в шарах вибираємо обличчя і натискаємо клавіші Ctrl + T або в меню «Редагування» — «Трансформування». На робочому просторі з’явиться рамка. Утримуючи клавішу Shift, лівою кнопкою миші, за куточок рамки, підганяємо розмір особи під розмір шаблону. Іноді буває, що обличчя людини на вашому фото і обличчя на шаблоні «дивляться» в різні боки. Знову застосовуємо трансформування. Але, є один нюанс. Обличчя людини не буває точно пропорційним, особливості особи дуже індивідуальні, по цьому, розгортаючи фото, ми можемо змінити людину до невпізнанності. Краще розгортати шаблон. Правою кнопкою миші клацаємо на зображення, з’явиться табличка, в ній вибираємо «Вільне трансформування» — «відбити по горизонталі».
 • Далі, шар з особою нам потрібно розташувати в «правильному» місці, тобто, щоб костюм і головний убір (якщо такий є) були попереду, а фон, комір і задник головного убору виявилися ззаду. Для я цього натискаємо клавіші Ctrl + {або в меню «Шар» — «Монтаж» — «Перекласти назад». Тепер мишкою перетягуємо фото на вільний простір шаблону і уважно звіряємо пропорції. Що б подивитися на картинку в цілому, краще відійти від монітора. У новачків, не завжди виходить з першого разу вгадати з пропорціями. Якщо щось не подобається, за допомогою трансформування підганяємо фото під шаблон.
 • Далі видаляємо зайвий фон на фото. Для цього відключаємо заважають шари і в панелі інструментів вибираємо ластик. За допомогою правої кнопки миші виставляємо потрібний розмір пера, жорсткість і акуратно й уважно стираємо фон і включаємо назад шари.
 • Потім заходимо в меню «Зображення» — «Корекція» — «Колірний баланс» і за допомогою повзунків підганяємо колір шкіри обличчя під колір шкіри на шаблоні.
 • От і все. Це найлегший і доступний для новачка спосіб вкласти особа в шаблон в фотошопі. В програмі є також безліч інших плагінів, що дозволяють підігнати колір і освітлення особи під освітлення на шаблоні, але описувати їх дуже і дуже довго, краще взяти самим і трохи поексперементувати.

  Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Програмне забезпечення. Додайте в закладки постійне посилання.