Як у фотошопі вставити картинку в картинку?

Мова в нашій сьогоднішній статті піде про фотошопі. Ми дізнаємося кілька корисних способів того, як створити цікаве зображення. Adobe Photoshop покликаний допомогти як аматорам, так і професіоналам у роботі над форматуванням зображень на комп’ютері. Давайте розберемося з деякими його функціями разом. Отже:

Як у фотошопі вставити картинку в картинку?

Припустимо, перед нами є зображення. У нас з’явилася ідея створення нової картинки за допомогою об’єднання кількох. Запускаємо нашого друга в роботі із зображеннями на ім’я фотошоп і за допомогою опції Файл і функції Відкрити вставляємо потрібне зображення. Інший спосіб дозволяє вставити картинку в робочу область ще більш простий. Потрібно просто перенести за допомогою миші картинку на робочу область програми фотошоп.

Добре, будемо вважати, що впоралися. В колонці праворуч ми можемо спостерігати віконце, де розташовуються шари нашого проекту в фотошопі. Саме з ними ми і будемо працювати. Наша основна картинка — це та, що є фоновим шаром. Тепер, нам потрібно вибрати те зображення, яке ми будемо додавати. Переносимо необхідне зображення прямо на фонову картинку. Як правило, картинку, яку ми вставляємо необхідно додатково відредагувати. Приміром прибрати внутрішній фон зображення. Якщо об’єкт і фон зображення важко помітні, то необхідно потрібний об’єкт виділити. Як це зробити, дізнаємося трохи пізніше. Ну а якщо фон і об’єкт добре видно, то можна просто застосувати інструмент Ластик, який розташовується на панелі інструментів зліва в колонці. Вибравши опцію натискайте на фон і ви побачите, що він пропаде. Щоб досягти такого результату, потрібно простежити за тим, що у вікні шарів виділена саме ця картинка. В іншому випадку ластик спрацює не так як вам необхідно і ви не зможете в фотошопі вставити картинку в картинку.

Що ж робити, якщо об’єкт важко відокремити від фонового зображення? Існує кілька спосіб обійти цю перешкоду. Ось один з них. Візьміть інструмент Кисть і в якості основної фарби виберіть білу. Наблизьте зображення на 800%. Тепер ведіть пензлем по краях потрібного об’єкта, відокремлюючи таким чином його від фону. Ви можете вибрати потрібний розмір кисті з допомогою панелі даного інструменту, що знаходиться над робочою областю. Закінчивши обводити об’єкт, зафарбуйте тією ж фарбою решті фон. Тепер потрібно застосувати ластик для стирання фону.

Таким чином, ми отримуємо зображення, яке не буде сильно вибиватися на тлі основної картинки. Тепер наше завдання вибрати розташування отриманого об’єкта. Це робиться досить легко. Потрібно за допомогою миші (у звичайному режимі) просто перетягнути шар на потрібне місце. В результаті ви отримаєте готовий ескіз майбутньої загальної картинки. Частенько, багато користувачів сильно не замислюються про те, щоб зображення поєднувалися один з одним. Це призводить до того, що фінальний ескіз виходить неякісним і викликає усмішки у його спостерігачів. Щоб така ситуація обійшла вас стороною, необхідно постаратися зробити два зображення максимально гармонійними. Для цього існує ціла батарея опцій, яка викликається за допомогою подвійного клацання по символу шару. Немає сенсу описувати всі можливості, приховані в цьому меню, так як вони практично безмежні. Спробуйте разораться в них самостійно, і ми впевнені, що в кінці кінців ви досягнете бажаного результату. У вас вийти в фотошопі вставити картинку в картинку.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Програмне забезпечення. Додайте в закладки постійне посилання.