Як у фотошопі прибрати шуми?

v Відео — «Як у фотошопі прибрати шуми»

Часто фото, до яких ми довго готуємося або, навпаки, зробили спонтанно, намагаючись зняти щось цікаве, виходять не дуже якісними. Багато хто з них доводиться видаляти, але є технічні проблеми, які можна усунути за допомогою добре відомої програми фотошоп. До даної категорії технічних недоліків можна віднести цифрові «шуми». Отже, опишемо, як у фотошопі прибрати шуми.

Існує два стандартних фільтру для боротьби з шумами.

Перший спосіб — це застосування фільтру «Dust & Scratches» («Пил та подряпини»). Для того, щоб ним скористатися, відкриваєте стандартно фото в фотошопі. Клікаєте по фото правою кнопкою миші. Вибираєте «Відкрити за допомогою», далі клікаєте по Adobe Photoshop (тієї версії, яка у вас встановлена). Або ж спочатку відкриваєте програму, а потім вибираєте «Файл», далі — «Відкрити» і вибираєте необхідне фото. Далі знаходите в меню «Filter» («Фільтр»). Там в списку вибираєте «Noice» («Шум») — «Dust & Scratches» («Пил та подряпини»). Ви можете регулювати налаштування фільтра самостійно. Важливою налаштуванням є «радіус». Занадто великий радіус розмиє фотографію, тому для того, щоб позбутися від шуму при цьому не розмив фото, потрібно шукати баланс.

Другий спосіб — це застосування фільтру «Reduce Noise». В меню «Filter» («Фільтр») вибираєте «Noise» («Шум»), а далі — «Reduce Noise» («Зменшити шум»). За допомогою цього фільтра регулюйте зображення і зупиняєтеся на тому варіанті, який вважаєте прийнятним. По роботі з цим фільтрами є прекрасний туторіал.

Можна поєднувати використання обох фільтрів.

Ось такими нескладними способами можна зберегти свої враження в гідному вигляді. Не забувайте, що аналогічним способом можна обробляти фото, які ви знайдете будь-яких цілях в інтернеті. Адже часто буває так, що картинка ну дуже підходить за змістом для оформлення, скажімо, студентських робіт, але використовувати її виявляється важко через якість. А функції програми фотошоп роблять наше життя трішки простіше.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Програмне забезпечення. Додайте в закладки постійне посилання.