Як у фотошопі прибрати прищі?

Сьогодні, дорогий читач, ми поговоримо про важливій справі та вмінні. Обговоримо те, як правильно використовувати сучасні графічні редактори для зміни і поліпшення фотографій. Мова піде про багатофункціональному продукті від компанії Adobe. Photoshop — ось ваш помічник у справі редагування зображень. Більш того, дана програма являє собою інструмент, здатний повністю перетворити будь-яке зображення. Давайте розберемося з однією конкретною проблемою. Отже:

Як у фотошопі прибрати прищі?

Найзручніший спосіб вирішення заявленої проблеми полягає у використанні цікавого інструменту. Мова йде про «точкової відновлювальної кисті». Вона знаходиться поруч з інструментом «Кисть». До слова, зазначений раніше інструмент є більш автоматизованим прообразом звичайної «Відновлювальний пензель».

Ще один спосіб видалення проблемних ділянок шкіри — це «Заплатка». Принцип роботи даного інструменту полягає в тому, що за допомогою нього береться певну ділянку зображення і переноситься на проблемну ділянку, зливаючи при цьому краю. Таким чином виходить злите зображення. Для того, щоб скопіювати потрібну ділянку шкіри, необхідно утримуючи клавішу Alt, клацнути мишкою по ньому. Для того, щоб проблемну ділянку шкіри в кінцевому підсумку виглядав природно, а не заретушовано, потрібно вибрати ту ділянку шкіри, який найбільш відповідає за форматом і текстурі того місця, де розташований прищ. Після цього потрібно просто замалювати прищ за допомогою даного інструменту, як ніби ви робите це олівцем або звичайною кистю.

Для того, щоб було легше уявити принцип роботи цього чудового інструменту і зрозуміти, як у фотошопі прибрати прищі, наведемо простий приклад. Припустимо, у вас є хороша якісна фотографія. Але, до нещастя, у вас на лобі в той момент було неприємне утворення у вигляді прища. Використовуючи точкову відновлює кисть, ви берете ділянку шкіри з чола, близький за кольором і освітленості. Замазує прищ і він пропадає, наче й не було його там ніколи.

Давайте трохи докладніше розберемося з кнопкою «Режим», яка супроводжує цей інструмент. Натискаємо на трикутник і бачимо, що перед нами з’являється меню. Програма пропонує нам вибрати певний режим накладення ефекту на зображення. Для того щоб зрозуміти, що вам потрібно, необхідно поекспериментувати і вибрати потрібний режим. Ще один атрибут інструменту — це функція «Джерело». Саме ця команда визначає, ніж зафарбовується, в даному випадку, прищ. «Вирівнювання» — це інструмент, який відрізняється тим, що для того щоб виправити недолік, ми будемо вести цим інструментом, як пензлем. Ще одна настройка — це «Зразок». Дана опція дозволяє користувачеві вибрати ту ділянку зображення, який будемо замінюватися. Необхідно вибрати між опцій «Всі шари», «Активний шар», «Поточний і наступні».

«Відновлювальний пензель» — це інструмент, який працює за принципом звичайної відновлювальної кисті. Він допоможе швидше в фотошопі прибрати прищі. Різниця лише в тому, що ділянка для замазування прища вибирається автоматично. Дуже зручний інструмент для ситуації кризи в часі.

А ось інструмент «Заплатка» являє собою особливий інтерес для користування. Для того щоб реалізувати потенціал опції необхідно виділити здоровий ділянку шкіри і перенести його в потрібне місце. Якщо перед використанням інструмент виставити галочку навпроти функції «Джерело», то ми перенесемо виділене місце. Ну а якщо поставити галочку навпроти «Призначення», то потрібно буде надалі перенести на нього потрібну ділянку. Також не слід забувати про налаштування прозорості. Від цього залежить чи буде даний шар прозорим при перенесенні на зображення або не буде.

Ми сподіваємося, що матеріали нашої статті допоможуть вам наблизитися до розуміння роботи графічного редактора Photoshop. Головне — практика!

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Програмне забезпечення. Додайте в закладки постійне посилання.