Як у фотошопі прибрати друге підборіддя?

Дійсно, прикра дрібниця, не більш того. Невже все володарі так званого «другого підборіддя» не можуть похвалитися красивою фотографією? Та й не тільки, адже бувають ракурси, коли і худорлявих людей проглядається ця злощасна складочка під підборіддям.

У наше століття можливо все. І особливо, все що пов’язано з комп’ютерними технологіями, не дарма ж століття двадцять перше нарекли століттям «комп’ютерним». На допомогу прийде продукт компанії Adobe, багатьом не з чуток знайомий, великий і могутній Photoshop. Фотошоп — найпотужніший графічний редактор, його функціоналу, напевно, буде достатньо для обробки таких дрібниць, як друге підборіддя.

Неважливо, як ви оцінюєте свій рівень володіння даною програмою. Не потрібно бути профі, допускаємо навіть те, що ви вперше запустіть ФШ на своєму комп’ютері. Щоб вдало обробити ваше фото — просто дотримуйтесь інструкції, люб’язно наданій автором статті.

Як у фотошопі прибрати друге підборіддя максимально просто?

Перший метод не вимагає великої акуратності або спеціальних навичок. Та й у співвідношенні якість / час видає найбільший результат.

Приступимо!

 • Виділяємо ділянку шиї за допомогою інструмента «ласо» (Lasso), з нижнього краю доступною області та до самого початку «другого» підборіддя.
 • Натискаємо Сtrl + j (ми присвоюємо виділеної області новий шар).
 • Натискаємо Сtrl + t (запускаємо «трансформування» виділеної області).
 • Акуратно тягнемо край «другого» підборіддя до «першого» (про боже, єдиного!), при необхідності затискаємо Сtrl на кутах трансформованою області, що б змінити їх положення відносно один одного (розсунути).
 • Видаляємо інструментом «гумка» (eraser) все зайве.
 • Ctrl + e. Ми злили шари воєдино.
 • Якщо в результаті трансформування вийшли якісь нерівності, виправляємо їх за допомогою інструмента «латочка» (patch).
 • Вуаля!

  Як прибрати друге підборіддя іншими способами?

  Якщо вас лякає багатокроковий алгоритм, є більш короткий шлях. Зауважу, він вимагає більшої акуратності та посидючості.

  1) Вибираємо інструмент латочка (patch) і акуратненько прибираємо складку, що розділяє підборіддя. Не дуже красиво вийшло, правда? Не біда, це легко виправити.

  2) Підтягуємо підборіддя до досягнення бажаного ефекту. Нам допоможе «пластика» (liquefy) («фільтр» — «пластика» (filter — liquefy)) і «інструмент спотворення» (forward warp tool). Знаходиться він в палітрі «Пластика» (liquefy), його іконка схожа на інструмент «палець».

  3) Натискаємо клавішу ok.

  Готово. Вітаємо! Тепер ви знаєте, як прибрати друге підборіддя за допомогою фотошопа.

  Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Програмне забезпечення. Додайте в закладки постійне посилання.